شما هم ممکن است دوتا ایمیل داشته باشید یکی مربوط به کار های مهمتان . و دیگری برای کارهایی مثل گرفتن خبرنامه ها خرید آنلاین یا ساختن اکانت برای عضو شدن در سایت های مختلف .

Windows Live Hotmail

شاید شما هم مثل من بخاطر بی توجهی به امیل دومتون پسوردشو فراموش کنید. برای روزها هفته ها و ماهها به آن سر نزنید. اگه این طور باشید بخاطر فراموش کردن پسورد اکانت رایگان windows live Hotmail ممکن است اتفاقات بدی بیفتد.

با توجه به فایل های help ویندوز لیو :

اکانت رایگان ویندوز لایو اگر برای بیش از ۲۷۰ روز وارد آن نشویدو یا در طی ۱۰ روز اول پس از ثبت نام غیر فعال میشود .

بعد از اینکه غیر فعال شد همه ی پیام ها کانتکت ها و فولدر ها پاک میشوند و پیام هایی که به آن فرستاده شود به فرستنده پیام میفرستد که  این اکانت وجود ندارد. نام اکانت شما همچنان هست ولی اگر ۹۰ روز دیگر غیر فعال بماند نام اکانت شما هم پاک میشود. اگر برای ۳۶۵ روز از اکانت ویندوز لیو استفاده نکنید برای همیشه پاک میشود. برای کسی که برای کار های متفرقه اش از هات میل استفاده میکند چه معنی میدهد ؟ یعنی بعد از دوره ی غیر فعال بودن هر کسی میتواند با نام کاربری باطل شده ی شما وارد شود. یکی دیگر از ضرر های جانبی این است که کسی که با همان نام کاربری اکانتی بسازد و بر روی سایت هایی که صاحب قبلی عضو بوده از امکان فراموش کردن پسورد بروی سایت سرویس دهنده استفاده کند و از ایمیل شما استفاده میکند بدون آنکه متوجه شوید. با این روش خیلی از اکانت های Twitter گرفته شده .

اگر از هات میل استفاده میکنید برای جلو گیری از این اتفاق ۲ راه دارید.

*در دوره های زمانی حداقل یک بار به آن وارد شوید

* از سرویس های دیگر مثل Gmail استفاده کنید

به اشتراک گذاری :
Facebook Twitter Pinterest Plusone Linkedin Email
دسته بندي : خبر و اطلاع رسانی
برچسب ها :