متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

4 سایت که لیستی از پروکسی در اختیار شما می گذارند

5

شما فکر می کنید که نمی توانید در دریای اینترنت آزادانه بچرخید ؟ می ترسید که کسی آنچه را که شما می بینید ببیند ؟ در این صورت شما به یک پروکسی سرور نیاز دارید.

شما مستقیما به سرور پروکسی وصل می شوید و آن هم شما را با استفاده از IP  ها مستقیما به کل اینترنت وصل می کند. ساده و موثر ولی سختی های زیادی دارد.

اگر گروها ی مختلفی سعی کنند که اینترنت شما را کنترل کنند سرور های پروکسی خاموش می شوند. این کار باعث می شود که مردم به همان خط اینترنت بازگردند

proxy_scheme

ببینیم که چه سایت هایی لیست های سرور پروکسی می گذارند که شما می توانید استفاده کنید.

Public Proxy Servers

publicproxyservers

حدودا سال 2002 Public Proxy Servers  که یک سرویس غیر وابسته و رایگان است که به شما اجازه  می دهد تا سرور های پروکسی پیدا کنید تا با حیله و امنیت گشت و گذار کنید.

به نظر من علتی که این سرویس را بهترین ساخته این است که کیفیت تمام لیست پروکسی خود را کنترل می کند.

publicproxyservers_1

کیفیت پایین . یا سرعت دانلود کم مهم ترین مشکلاتی است که سرور های پروکسی دارند. ولی با Public proxy servers  این مشکل کاهش یافته.

به طور متوسط پروکسی های لیست شده معمولا زمان پاسخ گوییشان کمتر از 1 ثانیه است. برای شما زمان زیادی است ؟ می توانید لیست را بر حسب کمترین زمان بچینید! می خواهید وانمود کنید که از کشور دیگری هستید ؟ لیست را بر حسب کشور ها بچینید! شما می توانید لیست را بر حسب 7 مشخصه بچینید.

Stay Invisible

stay_invisible

Stay Invisible  فرا تر از گذاشتن لیست پروکسی است.به شما ابزاری برای اینکه بفهمید که IP  شما بلاک شده یا نه را می دهد.

با کمک Stay Invisible  ی نقطه ضعفی که در جاوا وجود دارد که به امکان دیدن IP واقعیتان وجود دارد حتی اگر از پروکسی استفاده کنید. این مشکل هم حل شده.

si_list1

شما می توانید لیست پروکسی ها را در اینجا طبق این مشخصه ها همراه با اطلاعاتی در مورد سرور هایشان پیدا کنید.

*انتخاب کشور

*درجه ی مخفی شدن

*Form Submitting

*رمز گشایی URL

*مرجع مخفی کردن

*بلاک کردن کوکی ها

*بلاک کردن اسکریپت ها

*دسترسی SSL

این جزئیات ممکن است برای شما مهم نباشد ولی خوب است که در مورد هرکدام اطلاعاتی بدست آورید تا بیشتر در موردشان بفهمید.

چیزی که من از آن خوشم آمد این است که برای مخفی ماندن آنها لیستی از پروکسی های دیگر هم دارند! می توانید آن لیست را تقاضا دهید که مثلا در 7 روز اخیر چند تا لیست دیگر به آن اضافه شده. این به شما کمک می کند که جدید ترین لیست ها و کار آمد ترین شان را پیدا کنید.

Centurian

centurian_header

Centurianیکی دیگر از  سایت هایی است که فراتر از لیست پروکسی به شما عرضه می کند. با طراحی جذاب و استفاده از آن را ساده کرده.که یک منبع آموزشی هم می تواند باشد.

Centurian  مقاله هایی در مورد پروکسی های مختلف و اسکریپت هایی در استفاده از پروکسی و یک فروم دارد.

لیست آن می تواند بر پایه ی مشخصه های مختلف چیده بشود. مثل : کشور یا اسکریپتی که باعث استفاده از سرور پروکسی می شود. سرعت سرور ها هم به صورت گرافیکی نشان داده شده به همراه یک نوار که سرعت پروکسی ها را از 1 تا 10 نشان داده.

نمی دانم که چطور به آنها نمره داده ولی دقیقا مناسب است. همچنین راه خوبی است برای اینکه ببینیم چقدر آن پروکسی کارایی دارد.

centurian_2

Anonymity Checker

anonymitychecker

هنوز یک سایت دیگر که لیست پروکسی می گذارد باقی مانده.ولی به نظر من یک مقدار آن را پیچیده کرده است ولی باز هم قابل استفاده است. لیست سرور های آنها با کلمه ی Whois  شروع می شود. احتمالا به شما کمک می کند که بفهمید چه کسی سرور را راه انداخته !

در ضمن  Anonymity  کاملا رایگان است.

نکاتی که باید به یاد داشت.

لطفا به یاد داشته باشید چون که از پروکسی استفاده می کنید دلیل نمی شود که کاملا بی نام و نشان شوید. بعضی از پروکسی ها IP  کسانی را که سو استفاده کنند پیگیری میکنند. بعضی ها هم هیچ گونه تعهدی در برابر IP  شما نمی دهند.

مورد دیگر اینکه امنیت سرویس را هم در نظر بگیرید که ایا قوانین را رعایت کرده یا نه؟ شاید سرور یک تله برای Honey pot  باشد؟ که خیلی راحت و شیرین می توانید استفاده کنید ولی یکدفه در دام می افتید.

پس حتما از این پروکسی ها با دقت استفاده کنید و در مورد آنها تحقیق کنید . تنها زمانی که واقعا لازم دارید از آن استفاده کنید.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
5 دیدگاه
 1. حسين می‌گوید

  آفرين خوب بود… .

 2. ahmad می‌گوید

  ممنون مرسی

 3. ali می‌گوید

  بسیسیییییییییییییییییییییییییییییییییی

 4. mesvak می‌گوید

  میشه گفت نباششدددددد خیلی دنبالش میگشتم دمتون گرم فقط نمیشه با گشتن تو نت پیدا کرد تا جایی که یادمه یک دورک تو گوگل میزدی میاورد !!!!!

 5. مجتبی می‌گوید

  چااااکرییییم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما فکر می کنید که نمی توانید در دریای اینترنت آزادانه بچرخید ؟ می ترسید که کسی آنچه را که شما می بینید ببیند ؟ […]