پیگیری Microsoft در مورد امکان پاک کردن document history در برنامه آفیس همچنان ادامه دارد . که اگر این موضوع حل بشود باعث بالا رفتن امنیت فایل های کاربران آفیس میشود.microsoft_office_history
این ویژگی از سوی دیگر میتواند برای از بین بردن اطلاعات آشکاری که در فایل های document باقی میماند مفید میباشد ، و باعث حفظ اطلاعات شخصی میشود ، چون بدون پاک کردن History دیگر کاربران میتوانند اطلاعات داخل document شما را مشاهده کنند.

پلاگینی با نام eSecure برای آفیس ساخته شده است که کارش پاک کردن history در مایکروسافت آفیس هست ، به عبارتی دیگر میتوان رد پاهای کارهایی که شما در برنامه های آفیس مثله : Word ، Excel و PowerPoint انجام داده اید را پاک کنید.

چه کاری میتوان برای بالا بردن امنیت document های خود در برابر سرقت آنها انجام دهید؟ به غیر از مقابله با هکر های اینترنتی و ویروس های کامپیوتر.

این پلاگین جدید eSecure که به تازگی برای مایکروسافت آفیس منتشر شده میتواند به شما کمک کند ، و یک راه برای بالا بردن امنیت document های شما هست. که خیلی راحت میتوانید با یک منو و دکمه به آسانی همه document history ها را پاک کنید ، و دیگر کسی نمیتواند از اطلاعات document شما با خبر بشود.

برای اضافه کردن این پلاگین احتیاج به نصب جداگانه دارید ، و بعد از نصب به صورت خودکار در قسمت منو ها قرار میگیرد.

office_history-443x500

از این پلاگین eSecure میتوانید روی Microsoft Office 2007 و 2010 استفاده کنید ، و همچنین با ویندوز ویستا و ویندوز 7 هم سازگار هست. شما میتواند این پلاگین را به رایگان از این سایت دانلود کنید: www.ifxsound.net/eSecure/office-adin

منابع: Addictive Tips

ghacks.net