من به شما روش های که میتوانید ویندوز 7 و ویستا را به صورت عالی و خوب در بیارید را معرفی میکنم ،godmode با این روش ها شما میتوانید از حداکثر کیفیت این ویندوز ها استفاده کنید.
درست کردن ویندوز 7 و ویستا به بهترین نحو و تبدیل کردن آن به یک ویندوز با امکانات بیشتر بسیار ساده هست و راحت میتوانید این کار را روی ویندوز 7 و ویستا انجام دهید. یکی از این روش ها ساخت یک پنل هست تا سریع تر و راحت تر به تنظیمات ویندوز دسترسی پیدا کنید.

در این مقاله من میخواهم روش تبدیل ویندوز به ویندوز خارالعاده و روش هک از طریق سریال AND برای ساختن بهتر میانبر ها بگویم.

اجازه بدهید من اول اشاره کنم که برای هک کردن به چه چیز های احتیاج دارید ، اول از همه نباید سیستم شما 64 بیتی باشد چون روی ویندوز های 64 بیتی این کار جواب نمیده. اگر شما نمی دانید سیستم شما 32 بیتی هست یا 64 بیتی باید برای اطمینان به Control Panel رفته و گزینه System را باز کنید و در آنجا میتوانید نوع سیستم خود را چک کنید.

godmode_window

اول از همه روش ساخت میانبر.

DISCLAIMER : خیلی از افراد این روش را میشناسند و یک ایده جدیدی نیست. البته قبلا هم این روش در مقالات مختلف دیگری پخش شده بود. اولین کاری که باید بکنید این است که یک فولدر بسازید ، مهم نیست در کدام درایو باشد ، در هر جای هارد میتوانید فولدر را بسازید.،

not_64bit

( ترفند اصلی این روش نام فولدر هست) ، که نام این فایل را باید تغییر بدید به یک سریال ، با این نامی که به فولدر تان میدهید میتوانید در هر جا که باشید آن را باز کنید و سریع در اختیارتان قرار میگیرد. ، نام این فولدر باید GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} باشد ، البته به جای کلمه godmode هر چیز دیگری میتوانید بگذارید ، این فقط یک اسم هست.

مثلا پوشه ای که من ساختم اسمش Windows Settings.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} هست.

به هر حال ، این روش واقعا یک هک هست ، چون میتوانید در این فولدر تمام تنظیمات ویندوز را نگه داری کنید ، شما به وسیله این فولدر خیلی راحت تر و بهتر میتوانید تنظیمات را مدیریت کنید و از آنها با خبر باشید. و همیشه در کنارتان باقی میماند.

حالا به شما چند نکته میگویم تا بتوانید ویندوز خود را هک یا به بهترین حالت در بیاورید.

1. راحت تر کردن دسترسی به نرم افزار ها

اکثر افراد از شورکات ها و میانبر ها در دسکتاپ خود استفاده میکنند ، ولی من به شخصه از این کار خوشم نمی آید. پیشنهاد من این است که در نوار پایینی ویندوز و کنار دکمه استارت یک گزینه بسازید ، و لینک تمام برنامه های مورد نیاز خود را در اونجا قرار بدهید ، ولی برای من کمی پیدا کردن برنامه ها در اونجا مشکل هست و به سختی میتوانم برنامه مورد نیاز خودم را که در اون گزینه گذاشته ام پیدا کنم.

quickstart

برای بهتر کردن یک راه دیگر هم هست که میتوانید از نرم افزار Rocket Dock استفاده کنید ، این نرم افزار به صورت مرتب تر و بهتر به شما لینک برنامه ها را نشان میدهد.
دانلود : Rocket Dock

rocketdock

2.مرتب سازي فایل ها و برنامه ها

يکي از چيز هايي که اولين بار متوجه شدم درمود ليست فایل ها بود که نا مرتب ظاهر شده بودند.
خب ، اگر به دقت نگاه کنيد متوجه مي شويد که قسمتی وجود دارد که شما مي توانيد با کليک کردن روی آنها لیست را مرتب کنيد.
شما مي توانيد با توجه به نام، آنها را به ترتيب حروف الفبا قرار بدهيد یا با توجه به مقدار حجم آنها را مرتب سازی کنید ، به نظر من بهتر است منطقی ترين راه را براي مرتب سازي انتخاب کنیم.

godmode_sort

3.جستجوی فایل های که دنبال آنها میگردید

تمام فايل ها درون فولدرها وجود دارند ، و وقتي که شما دنبال یک فایل یا یک برنامه خاصي هستيد به وسیله مستطیل کوچک جستوجو که در بالاي پنجره وجود دارد میتوانید در وقت خودتان صرفه جويي کنيد.
اگر شما کمترين اطلاعي در مورد چيزي که دنبال آن ميگرديد داريد ، به وسیله همان کمترین اطلاعات میتوانید فایل مورد نظر خود را پیدا کنید.

godmode_search

این روش های توصیه شده چطور بود؟ آیا واقعا این روش یک نوع هک کردن ویندوز بود؟ یا یک پیشنهاد؟
آیا شما راه حل های بهتری برای تبدیل ویندوز به بهترین نحو و سرعت بخشیدن به ویندوز میشناسید؟ لطفا به ما اطلاع دهید.

منبع: makeuseof