گویا اپ
 • 3629-irangrammy2 نقد و بررسی کامل اپلیکیشن ایرانگرمی
 • url گوگل کروم، هر آن چیزی که از یک مرورگر سریع انتظار دارید
 • 1 معرفی نرم افزار Screenshots برای آیفون
 • Screenshots-from-OneDrive-for-Windows-Phone اپلیکیشن OneDrive برای ویندوزفون بروزرسانی شد
 • Best-Android-News-Apps-featured ۹ اپلیکیشن خبری منتخب برای سیستم های اندرویدی
 • Untitled-1 دانلود ویدئوها و تصاویر از اینستاگرام با اپلیکیشن Insta Download
 • SYNA پیام رسان ساینا در برابر غول هایی همچون وایبر، واتس اپ و …
 • promo_badge هرکول به گوشی اندرویدی شما می آید!
 • cover_256 با اپلیکیشن گویا ورزش، اخبار ورزشی همیشه و همه جا در جیب شماست!
 • AndroidGalleryApps-QuickPic اپلیکیشن QuickPic یک گالری سبک و قدرتمند اندرویدی

چگونگی بازگرداندن تنظیمات حریم خصوصی حساب فیس بوک به حالت مطلوب

انتظارات کاربران آنلاین از حریم خصوصی روز به روز در حال بالا رفتن است، اما شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک چه بخواهند چه نخواهند ، بسیاری از ما کاربران زمانی که در این وب سایت ها ثبت نام می کنیم نیاز به ارائه تنظیماتی برای کنترل حریم خصوصی در فضای مجازی از سوی شبکه اجتماعی داریم. در این مقاله به بررسی نحوه استفاده از ابزار کنترل جدید فیس بوک برای بهبود مسائل مربوط به حریم خصوصی  کاربران این شبکه پرطرفدار می پردازیم.

این روزها ، به نظر می رسد فیس بوک به طور جدی عزم خود را برای حاکمیت بر دنیای اینترنت با ارائه تمام امکاناتی که تقریبا در هر شبکه اجتماعی موجود است جزم کرده (در مقایسه با: توییتر ، Foursquare ، FriendFeed ، و غیره). مشکل این است که ، هر برنامه ای نیازهای فیس بوک را در آن زمینه برطرف نمی کند، و به منظور رقابت با ابزارهای شبکه های اجتماعی دیگر ، فیس بوک به آرامی بخشی از خدمات خود را از طبقه بندی خصوصی به بسیار عمومی تغییر داده است.

کاربران همواره می دانسته که برای مثال توییتر، یک سرویس عمومی است و بنابراین انتظارات از آن هم در حد یک سرویس عمومی بوده است. البته حتی در توییتر هم ، می توانید یک حساب کاربری خصوصی برای خود داشته باشید، اما مزیت اصلی توییتر به عنوان یک سرویس وبلاگ نویسی عمومی این است که کاربران می توانند از آن استفاده کرده و حرف و مطلب خود را به سمع و نظر مردم بسیار زیاد دیگری در اقصی نقاط جهان برسانند. در مقابل ، ایده ساخت محیط فیس بوک این بوده که همیشه در تماس با با دوستان واقعی خود باشید، و چیزهایی را با آنها ،و تنها آنها ،به اشتراک بگذارید. به همین دلیل بود که در وهله اول کاربران  به آن بیش از شبکه اجتماعی مای اسپیس علاقه نشان داده و به فیس بوک مهاجرت کردند.

با این حال ، فیس بوک تلاش کرده تا خود را در سراسر فضای مجازی گسترش دهد ، این امر باعث می شود فعالیت  های شما بیشتر و بیشتر در منظر عموم کاربران قرار گیرد ، دیگر اینکه تلاش کرده تا جای ممکن جای سرویس های عمومی مثل توییتر یا Digg را بگیرد تا جایی که کاربران زیادی را هم از این دو سایت به سوی خود جلب نموده است که می خواهند شبکه ای اجتماعی و عمومی داشته باشند. خوشبختانه ،ابزارهای جدید فیس بوک در حفظ حریم خصوصی ،در حالی که قطعا بی نقص نیست ، کنترل حریم شخصی شما در استفاده از فضای یک سایت اجتماعی را آسان تر می کنند. در این مقاله به تنظیمات جدید حریم شخصی کاربران فیس بوک به شکلی نسبتا مفصل پرداخته ایم، این راهنما به شما کمک کند تا فیس بوک را دوباره برای خودتان آماده کنید، و آن را برای همان منظور که در آن ثبت نام کرده اید درآورید ، نه برای آنچه که مدیران فیس بوک به شدت برایش در تلاشند(عمومی سازی)

(میزان و نوع اطلاعاتی را که از  فیس بوک برای به اشتراک گذاشتن عمومی انتظار می رود از فردی به فرد دیگر متفاوت است ؛ در زیر ، ما  تنظیماتی را که فکر می کنیم  در ارتباط با هدف ماست و معتقدیم هم  تنظیمات مناسبی است و هم به  حفظ حریم شخصی کاربران فیس بوک نزدیکتر است برجسته کرده ایم.)

تصاویر این مقاله برای درک بهتر شما در راهنمایی تنظیمات توصیه شده است به انها دقت کنید!

توجه : به یاد داشته باشید که تنظیمات جدید حریم شخصی کاربران فیس بوک برای کاربران ظرف هفته های آتی  به قابلیت های این سایت اضافه خواهد شد،  پس اگر شما هنوز چنین امکانی را در حساب خود ندیده اید ، منتظر باشید تا به زودی در صفحه فیس بوک خودپنجره ای را که در قسمت فید اخبار (news feed)ظاهر می شود و شما را به این ابزار راهنمایی می کنند باشید(تصویر بالا)

کنترل  و حفظ اطلاعات پایه ای  شما

سیستم جدید فیس بوک از اینجا در دسترس است  که دارای ۴ بخش برای حفظ حریم خصوصی حساب شماست. اولین بخش مربوط میشود به محافظت از اطلاعات پایه ای حساب کاربری ، که اطلاعاتی که دیگر کاربران در جستجوی خود برای شناسایی شما از آن استفاده می کنند را کنترل می کند. این اطلاعات  شامل لیست دوستانتان ، محل تحصیل یا کارتان ، شهر زادگاه/ شهرمحل سکونت فعلی ، علاقه مندی ها و دیگر اطلاعات از این دست می باشد. این تنظیمات همچنین شامل مواردی مانند اینکه چه کسی  بتواند شما را در نتایج جستجو  مشاهده کرده، درخواست دوستی برایتان بفرستد، و یا برای شما پیامی ارسال کند می شود. این بخش بسیار شبیه به تنظیمات قدیمی حریم شخصی کاربران است: هنگامی که شما بر روی  نمایش تنظیمات(view settings) در زیر شاخه اطلاعات اولیه کلیک کنید ، قادر خواهید بود انتخاب  کنید چه افرادی می توانند هر آیتم خاص را مشاهده می شود که شامل گزینه هایی چون همه(everyone) ، دوستان دوستان(friends of friends)، و یا تنها دوستان (friends) می شود

.

اگرچه فیس بوک به شما توصیه می کند تمام این اطلاعات را به شکل عمومی در معرض دید سایرین بگذارید ، تا دوستانی که به دنبال شما می گردند شما را راحت تر پیدا کنند، اما نیازی به این همه اطلاعات نیست. موارد علاقه مندی ، صفحات، و در شهر محل سکونت شما را می توانیددر حالت  فقط با دوستان تنظیم کنید،(مانند تصویر بالا). توصیه ما این است که اطلاعات محل تحصیل و کار خود را در حالت  دوستان و شبکه ها(friends and networks) تنظیم کنید، تا کاربرانی که با شما دوست نبوده ، اما در همان  مدرسه درس می خوانده اند یا در همان دفتر محل کار شما کار می کردند به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند. بقیه موارد را می توان به حالت مشاهده عمومی تنظیم کرد ، مگر اینکه شما واقعا ترجیح دهید همه درخواست های دوستی را یکی یکی بررسی  و سپس قبول کنید ، که البته کار خوبی است ، در بیشتر موارد ، قرار داشتن در نتایج جستجو فیس بوک به کاربران کمک می کند شما را پیدا کنند. من شخصا امکان  ارسال پیام (send me messages)و دیدن لیست دوستان من(see my friend list) را فقط برای دوستان دوستان خودم فعال کرده ام، که هنوز هم نسبتا عمومی است ، اما به ندرت کسی که از طریق یکی از دوستانم با من دوست نشده نیاز به انجام هر کدام از آن کارها خواهد داشت، بنابراین من  آنها را به این شکل تنظیم می کنم، این قسمت واقعا به شما بستگی خواهد داشت.

خصوصی سازی اطلاعات کاملا شخصی

جدیدترین بخش نحوه به اشتراک گذاری در فیس بوک(Sharing on Facebook) است که بسیار ساده شده است. این بخش شامل جزئیات خصوصی بیشتری از شما مثل وضعیت (آنلاین با آفلاین)، عکس ها ، پست های ارسالی، بیوگرافی ، اطلاعات تماس ، و غیره است. فیس بوک دارای لینک های سریع برای  تنظیم همه موارد به حالت عمومی ، خصوصی ، و یا تنظیمات توصیه شده است ، که صادقانه بگویم هنوز هم برای سلیقه های ما گزین های زیادی دارد. بنابراین، توصیه ما ساده است : گزینه فقط دوستان (friends only) را از نوار کناری انتخاب کرده، دکمه اعمال تنظیمات(apply settings) را فشار دهید. دلیلی وجود ندارد بقیه مردم جهان نیاز به مشاهده همه این اطلاعات  داشته باشند البته اگر هدف شما در  استفاده از فیس بوک همان است که در سال  ۲۰۰۵ برای آن به وجود آمده، و هیچ دلیلی برای پیچیده تر کردن این موارد و استفاده از تنظیمات خاص وجود ندارد (مگر اینکه شما واقعا ، بخواهید همه نقل قول های مورد علاقه شما را بدانند!)

قفل کردن برنامه های کاربردی مزاحم

در گوشه پایین صفحه اصلی تنظیمات حریم شخصی کاربران بخش برنامه های کاربردی و وب سایتها(applications and websites)است ، که دسترسی به اطلاعات شما در خارج از فیس بوک را کنترل می کند. بر روی دکمه تغییر تنظیمات(edit settings) کلیک کرده و نگاهی به برنامه های کاربردی مورد استفاده خود بیاندازید، در حالی که ممکن است تصمیم اولیه شما غیرفعال کردن پلت فرم تمام برنامه های کاربردی باشد، توجه کنید که ، اگر از فیس بوک در سیست معامل اندورید(در موبایل تان)یا برنامه  آگاه سازی دسکتاپ در مکینتاش استفاده می کنید ،غیر فعال سازی کل برنامه ها باعث غیر قابل استفاده شدن دو برنامه فوق می شود. علاوه بر این ، اگر حساب کاربری توییتر خود را در حساب فیس بوک خود لینک نموده اید، و یا استفاده از iPhoto به آپلود تصاویر در فیس بوک می پردازید ، باید  برنامه های کاربردی را در فیس بوک فعال کنید  تا بتوانید به چنین کارهایی بپردازید.

خوشبختانه ، منوی جدید برنامه های کاربردی صدها بار  ساده تر از منوی قدیمی است، بنابراین شما می توانید تنظیماتی مدنظر خود را  بدون نگرانی از صرف یک روز زمان  برای دستکاری همه آنها اعمال کنید. همه آنچه باید انجام دهید کلیک بر روی لینک حذف برنامه ناخواسته یا اسپم دار(remove unwanted or spammy applications و  سپس حذف برنامه های کاربردی است که اصلا  در حساب خود نیازی به آنها ندارید ،و حفظ برنامه های مورد نیاز است همین!

شما احتمالا می خواهید به طور کامل بقیه تنظیمات این صفحه  را قفل کنید. گزینه game and application activity را به حالت  فقط  دوستان تنظیم کنید(اگر چه این کار بسته به برنامه هایی که شما استفاده میکنید تنظیم خیلی خوبی نیست ). ۳ گزینه دیگر  که دکمه edit settings دارند با زدن این دکمه شما را به پنجره ای با چند گزینه می برند که شما بهتر است تمامی گزینه ها را با برداشتن تیک کنارشان غیر فعال کنید. لازم نیست اطلاعات شخصی خود را با هر برنامه ای به اشتراک گذارید ، و احتمالا نباید اطلاعات خود را در دسترس دیگر سایت بگذارید البته اجازه برای نمایش اطلاعات شما در جستجوهای گوگل به خود شما بستگی دارد ، هر چند اگر شما از فیس بوک صرفا به دلایل شخصی استفاده می کنید ،بهتر است این گزینه را هم غیر فعال کنید.

مسدود کردن کاربران و نرم افزارهای مزاحم و مخرب

بخش آخر لیست مسدود سازی است ، جایی که شما احتمالا تا کنون زیاد تنظیم نکرده اید ، اما تنظیم موارد این بخش و آشنایی با قابلیت های آن به نفع شماست. در اینجا شما می توانید دسترسی کاربران خاص را به حساب خود (مانند دوستان دبیرستان بیش از حد خودمانی و دوست پسر/دختر اعصاب خراب!) توسط نام یا آدرس ایمیل مسدود کنید ، و همچنین بعضی از برنامه های ویژه که مخصوص اسپم و تبلیغات است را هم مسدود کنید. در حالی که این تنظیمات فرصت مناسبی برای به خاطر آوردن دوستان یا برنامه ها و تشخیص مزاحمت احتمالی هر کدام از انهاست، به یاد داشته باشید که شما می توانید آنها را از تقریبا هر جایی در فیس بوک به محض اینکه مزاحمت شان برایتان محرز شد بلوک کنید ، ، کافیست  تنها بر روی  دکمه block درفید خبری خود و یا صفحه مشخصات آنها کلیک کنید تا انها را از دسترسی به شما محدود سازید.

بدیهی است ، این توصیه ها صرفا از طرف نویسنده ای است که نسبت به  راهنمایی کاربران فیس بوک درحفظ حریم خصوصی شان در محیط های اجتماهی احساس مسئولیت می کند، اما بدانید سپردن حریم خصوصی به تنظیمات پیش فرض فیس بوک برای محافظت از آن کافی نیست و شما خودتان باید تنظیمات مورد نیاز را برای محافظت از اطلاعات خود انجام دهید. ایده اصلی این راهنمایی چیری نبود جز ، آموزش استفاده از تنظیمات جدید فیس بوک در حفظ حریم شخصی کاربران (که بسیار هم ساده بوده و به شما امنیت نسبتا مناسبی را می دهند)که تجربه کار با فیس بوک را مانند چند سال پیش ، وقتی شما نام فیس بوک را با لحنی مثبت و بدون نگرانی از سرقت اطلاعات بر زبان می آوردید در می آورد.

آیا تنظیمات جدید حریم شخصی کاربران برای شما هم فعال شده؟ اگر چنین است ، در بخش نظرات به ما اطلاع دهید که نظرتان در این باره  و این مقاله چیست؟

منبع: lifehacker

Find your used or remanufactured auto parts to day! Why buy used auto parts from Sharper Edge Used Engines?

Sharper Edge Engines is committed to giving everyone access to the value of Guaranteed Used Engines, remanufactured engines, rebuilt engines, used transmissions or remanufactured auto parts. Do you need an engine for the car you are passing to your teenage driver? What about a used transmission for that car upper in your garage? We get requests like these from customers all over USA and Canada everyday. with 25 years of experience and customer service that is second to no other competitor. We work to own and keep your business. If you need assistance to get a used or remanufactured parts for your car, truck or SUV we are here to help you to find it in the best quality, low mileage and lowest price ever! In today’s fast paced world there are few things more devastating than losing your personal transportation due to a break-down. It doesn’t matter if you drive an exotic import or need that old work truck repaired, Sharper Edge Used Engines is here to help. Don’t lose your transportation during these tough times. A rebuilt engine, transmission, or transfer case is a fraction of the cost of a new car or a used car that you don’t know about. We don’t care what you drive we can help.

Simply the highest quality and value, guaranteed auto drive trains on the market. Over 15,000 Engines available. Do not waste your time, call us for special pricing. Our sole priority , the very reason we are in business ,is to provide our customers The highest quality, best value automotive drive train assemblies attainable. Sharper Edge Engines (used engines for sale) is a nationwide distributor of engines, transmissions, and transfer cases, with over 15 ,000 units available for immediate delivery. we service domestic and import vehicles. We also specialize in hard to find parts. If you’ve looked high and low with no luck, call Sharper Edge – if we can’t deliver it, nobody can. After 25 years experience, we’ve seen it all. The easy way to find used and remanufactured auto parts. We are designed to help people with any level of car experience find used auto parts ,car parts ,and foreign auto parts. With calling us you are connected to one of the largest inventory nationwide, coast to coast. Now you can find foreign Auto parts without scraping through salvage yards. Whether you are a fulltime mechanic or an individual, Sharper Edge Engines guarantees great Automotive parts, Used Engines, Used Transmission, Rebuilt Transfer case, rebuilt engine, Rebuilt Transmission , Rebuilt Transfer case. Don’t lose your transportation during these tough times. The right part, right now Find the used or remanufactured engine or remanufactured transmission or remanufactured Transfer case, you, ve been looking for. If you, ve been having trouble finding used auto parts for your car call no further than our experts with 25 years experience. customer satisfaction is job one for our dedicated team of auto specialists. We take the time to listen to our customers and provide them with the best options available. our highly trained experts ask all the right questions to guarantee that you get the right part, first time. we test, inspect, and clean each part to assure that we are delivering quality assemblies .Sharper Edge Engines stands behind every engine, transmission, and transfer case with a nationwide warranty. Sharper Edge Engines has thousands of parts from virtually any make and model of domestic and imported vehicles. No more driving all over the state for the used or remanufactured auto parts you need. Sharper Edge Used Engines makes finding the used or remanufactured you need ,fast, easy, and the best quality.

Come In : Http://www.SharperEdgeEngines.com

Toll Free ۱-۸۶۶-۶۵۱-۲۹۹۲

303 پاسخ به “چگونگی بازگرداندن تنظیمات حریم خصوصی حساب فیس بوک به حالت مطلوب”

 1. سعید می‌گه:

  Your account has been temporarily suspended‎
  ‎Suspicious activity has been detected on your Facebook account and it has been temporarily suspended as a security precaution. It is likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing.‎
  سلام
  یهو دی سی شدم اینو میزنه باید چه کنم :((

  • ئئئئ می‌گه:

   Your account has been temporarily suspended‎
   ‎Suspicious activity has been detected on your Facebook account and it has been temporarily suspended as a security precaution. It is likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing.‎
   سلام
   یهو دی سی شدم اینو میزنه باید چه کنم :( (

 2. p4 می‌گه:

  سلام
  یه سوال دارم
  پیغام You’re Blocked from Sending Friend Requests for 30 Days یعنی چی؟
  من ۴۰ روزه صبر کردم درست نشد

 3. رضا می‌گه:

  سلام فیسبوکم پسوردشو عوض کردم بالپ تاب خونه که بالا میام پسورد که میزنم باز نمیشه میشع کمکم کنید ممنون

 4. پری می‌گه:

  سلام ..سوالی داشتم .چرا مطالب , عکسای که تو فیس بوک میزارم فقط برای دوستام قابل مشاهده هست…بقیه نمی بینند….میشه لطف کنید راهنمایی کنید

 5. رضا می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  ببخشید حساب کاربری فیسبوک من قفل شده و ( Confirmation code‎‎‏ ) رو ازم میخواد که قبلا این رمز رو روی موبایلم فرستاده بودن ولی الآن ای رمز رو ندارم و پاک شده و وقتی دوباره این کد رو درخواست دادم و به ایمیلم امد و واردش میکنم میگه کد اشتباه است و حتی درخواست کد جدید هم دادم ولی کد جدید هم فایده ای نداشت و باز خطا میده.خواهش میکنم راهنمایی کنید که باید چیکار کنم.
  آیا امکان بلوک شدن حسابم هست؟
  موقعی که میخوام وارد حساب کاربریم بشم این پیغام رو میده
  ( We don’t recognize the device you’re using. Please answer a few security questions to keep your account safe.‎
  )
  اگر امکانش هست پاسخ رو به ایمیلم بفرستید . ( dunadan_aratorn@yahoo.com )
  با تشکر

  • سیما می‌گه:

   با سلام
   برای من هم همین مشگل ایجاد شده البته برای من به هر دلیلی مسیجی نیمده
   اما الان ازم کد میخواد لطفا راهنمایی کنید

  • رضا می‌گه:

   باسلام.حساب کاربری بنده نیز قفل شده.واز من کد میخوادconfiremation code میخواد.قبلا برای موبایلم فرستاده ولی پاک کرده بودم .الان باید چیکارکرد تاکد بگیرم.لطفا راهنماییی کنید

 6. الناز می‌گه:

  salam,khaste nabashid, man y sOal dashtam,, che jori mishe kasio k block kardim 2bare b halate aval bargardoonim? emkanesh hast?

 7. حسین موسوی می‌گه:

  هکر فیس بوکم را بست و من دوباره بازشکردم و گفت حساب شما موقتا قفل شده از مرحله اول که گذشتم گفت تاریخ تولد را بده و من یادم رفته چون تاریخ تولد علکی زدم و الان می خواهم یا فیس بوکم را ببندم یا بازش کنم دوباره لطفا کمکم کنید از سایت قشنگتون ممنونم shm379@live.com این هم ایمیلم اگر کاربران بلدن راه حلی بمن بدن

 8. elham می‌گه:

  سلام میبخشید جدیدا دوستانم تو فیس بوک پیام دادن که فیس بوک تنظیمات پرایوسی شو تغییر داده و از این به بعد همه میتونن لایکها و کامنتهای شما رو ببینند باید چکار کرد؟

 9. navida می‌گه:

  سلام،من یکی از دوستانم را block کرده بودم یعد از چند روز از حالت block در اوردم ولی حالا توی لیست دوستانم نیست چطور یمیتونم برگردونم؟ توی صفحه ی خودشم من جزو دوستانش نیستم.پیغام دوستی هم نمیتونم بدم، لطفا راهنمایی کنید.

 10. pani می‌گه:

  سلام خسته نباشید .جدیدن کامنت ها ولایک هایی که یکی از دوستانم انجام میده در پروفایل های دیگه برام نمیاد ….. آیا روشی هست که بشه تو پروفایلم تنظیم کنم هر جا کامنت گذاشت یا لایک کرد مشخص بشه ….قبلا میشد البته هردو تنظیماتمون رو چک کردیم اما نفهمیدیم چرا اینجوری شده؟ کارهایی که من انجام میدم واسه اون میره ولی مال اون برای من نمیاد؟ علت چی میتونه باشه؟

 11. سمیه می‌گه:

  سلام
  در زمان ثبت نام فیس بوک تاریخ تولدمو اشتباه وارد کردم و یادم رفته حالا چطور میتوانم تاریخ تولد این اکانتمو باز بینی کنم؟
  لطفا راهنمایی کنید

 12. somayeh می‌گه:

  You should receive an email from us soon. Thanks for your patience.

  سلام خوبید ؟ چند بار تو فیس بوک اسمم رو عوض کرده بودم که فیس بوک اجازه نمی داد از خود فیس بوک درخواست کردم که اونم حسابمو بست و اون پیغام بالا رو داد البته یه اسمی ازم خواست که اون اسم رو دادم ولی الان ۵ روزه فیس بوکم غیر فعاله تو رو خدا کمک کنید حسابمو به حالت تعلیق در اورده :'(

 13. fati می‌گه:

  salam man moshkeli ke daram to face book ine ke pasword dorst mizanam mige eshtebah chekar konam varde face nemisheh

 14. المیرا می‌گه:

  سلام چند روزه فیسبوکم دچار مشکل شده واردش میشم ولی رو هرچی کلیک میکنم این پیغام میده
  Sorry, something went wrong.
  میخواستم بدونم مشکلم چیه
  ممنون

 15. کیوان می‌گه:

  سلام .با عرض خسته نباشید.فیس بوکم قفل شده.پسوردشم عوض کردم.وقتی میخوام وارد شم داخلش از من تاریخ تولدی که وارد کردم میخواد و من اونو فراموش کردم .چی کار کنم؟

 16. amir می‌گه:

  سلام فیسبوکم پسوردشو عوض کردم بالپ تاب خونه که بالا میام پسورد که میزنم باز نمیشه ممنون میشم از کمکتون

 17. baran می‌گه:

  سلام
  اکانت فیسبوکم بازکه میکنم این پیغام میاد :
  do you know the people you re sending freinds requst to ?
  مشکل چیه ؟ آیا راه حلی داره ؟
  لطفاراهنماییم کنید. ممنونم

 18. مریم می‌گه:

  سلام دوست عزیز میخواستم دلیلش چیه که وقتی وارد صفحه ی پروفایل یکی از دوستانم میشم این متن رو نمایش میده: پوزش، این برگه در دسترس نیست.
  پیوندی که دنبال کرده‌اید، آسیب دیده یا شاید بر داشته شده‌ است.

 19. مهران می‌گه:

  فیسم هک شده و هیچ کدوم از سوالات امنیتی که انجام دادم و هیچ کدوم از تنظیماتم رو یادم نمی یاد حالا برای اینکه اون رو برگردونم و یا اون رو از بین ببرم چکار باید انجام بدم؟

 20. AAAA می‌گه:

  سلام.امیدوارم حتما جوابمو بدید.من توی فیسبوکم باید چکاری انجام بدم که عکس نگاره نمایه م قابل کپی شدن توسط دیگران نباشد.یعنی بقیه فقط بتونن عکسو ببینن اما کپی نه..ممنون.منتظر جوابتونم بی صبرانه….

  • AAAA می‌گه:

   چرا کسی جوابمو نمیده؟من جوابو باید تو همین صفحه بخونم؟یا میفرستیدواسه ایمیلم؟یا اصلا جواب نمیدید و سر کاریه؟؟

 21. رضا می‌گه:

  من بعد دو روز عضویت در فیس بوک دیگه نمتونم پیجمو بالا بیارم.ازم ش موبایل میخواد تا کد برام بفرسته ول کد به خطم نمیاد. چیکار کنم

 22. حامی می‌گه:

  سلام نمیدونم چرا نه میتونم گوشزد هامو ببینم نه پیام ها رو اصلا قسمت مخصوص گوشزد و پیام ها باز نمیشه که بخوام ببینمشون
  ممنون میشم راهنماییم کنید منتظر می مونم

 23. رسول می‌گه:

  سلام صفحه بالای فیس بوک من منظورم اون کادر ابی هستش که خانه دوستان و نام خودم هست تغییر کرده خاهاش عوض شده مکان جست جو قبلا تو وسط صفحه بود اما حالا به راست رفته وچیزهایی که تو راست بودن به سمت چب رفته خیلی بد شده اگه میشه کمکم کنید ممنون میشم با تشکر

 24. سحر می‌گه:

  سلام چطور میتونم فیسبوکی رو که مال من نبوده و من انرا برای خودم کرده ام را به حالت اول برگردانم

 25. محمدحسین18 می‌گه:

  سلام.خسته نباشید.فیس بوک من اصلا صفحه اصلیش نمیاد و همه نوشته ها گوشه صفحه به صورت کادر زیر هم قرار میگیره و اصلا نمیشه عکس ها رو نگاه کرد و کامنت گذاشت.لطفا کمکم کنین ۲ ماهه این مشکل رو دارم.

 26. داریوش می‌گه:

  ویا وقتی برای کسی افزودن بعنوان دوست میفرستم پیام زیر رامیده
  Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can’t be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you’re seeing this message in error, you can report the problem

 27. داریوش می‌گه:

  وقتی پیامی میفرستم چند دقیقه بعد یه پیام میاد که میگه
  ما نتوانستیم پیام‌های قبلی موجود در این مکالمه را واکشی کنیم.

 28. Nazi می‌گه:

  ببخشید من کامل متوجه نشدم .
  چه جوری اطلاعاتی رو تغییر بدم مثلا فیلم،کتاب و غیره….
  میشه راهنمایی کنید؟

 29. ehsan می‌گه:

  سلام
  چند روزه فهمیدم کسی با عکس من یک بروفایل درست کرده و داره از اون سوء استفاده میکنه و حتی شماره تلفن های منو تو اون پروفایل نوشته ، ایاراهی هست ک من بتونم اون پروفایل رو ببندم

 30. فرهاد می‌گه:

  با سلام رمز فیس بوک را فراموش کردم بعد از طریق میل رمز جدید ارسال شد حالا هنگام ورود سال تولدم را میخواهد هنگام ثبت نام به میلادی تاریخ تولد را دادم الان یادم نیست چکار باید بکنم

 31. ali می‌گه:

  سلام خواهشا کمکم کنین الان نزدیکه ۴۰ روزه که من نمیتونم برم پروفایلم این پیغام میاد You should receive an email from us soon. Thanks for your patience. این یعنی چی؟ و باید چیکار کنم تا پروفایلم برگرده

 32. سارا می‌گه:

  سلام دوستان عزیز من تازه دو روزه عضو فیسبوک شدم امروز من بلاک شدم بعد یه گزینه داره شناسایی تصاویر دوستان اون تیک نمیخوره بعد تازشم من فقط چن نفر رو میشناسم چیکار کنم ترو خدا کمکم کنید به ایمیلم بگید zsara898@gmail.com

 33. asghar می‌گه:

  جناب مدیر من تا کی باید منتظر باشم *****شکن برای بادا چی هست از کجا دانلود کنم میشه یانه لطفآ لطفآ

 34. مهدی عابدینی می‌گه:

  ‎Your Computer Needs To Be Cleaned‎ این یعنی چی نمیره داخل فیس بوکم

 35. رامین می‌گه:

  سلام من ایدی فیسبوکم قفل شده چون موقع بازی آنلاین تاریخ تولدم رو اشتباه زدم. میشه کمکم کنید؟؟؟

پاسخ دهید

تبلیغات
آموزش
گویا آی تی وب سایت آموزش و تازه های علم و فن آوری