براي ما ايراني‌ها شنيدن و يا ديدن فروشگاه آنلاين كمي ناآشناست وكمي بد؟ شايد سوال كنيد چرا؟ دليل ما اين است خدمات بد! آري ما ايراني‌ها در خريد و فروش غيرحضوري خدمات بدي مي‌دهيم اما ما قصد داريم فروشگاهي با نام تجاري آشنا و مرغوب به شما معرفي كنيم (البسكو.كام)

شايد براي بار اول بگوييد پوشاك البسكو، چون اين نام تجاري را با نام البسكو از قديم در خاطره‌ها مانده است و آنرا با نام البسكو و پوشاك مي شناسيد اما اين بار البسكو.كام با هدفي ديگر و آن هم فروش لوارم مختلف مي‌باشد كه در نوع خود جالب مي‌باشد البته نكته مهم و حائز اهميت اين فروشگاه نسبت به فروشگاههاي ديگر قالب زيباي سايت و مهمترين آن سبك بودن و سريع بودن قالب است كه نكته مهمي را مديران سايت رعايت نموده‌اند.

خب بعد از اين همه تعريف و تمجيد كمي از بخش‌ها مختلف فروشگاه صحبت كنيم، فروشگاه آنلاين البسكو داراي 6 بخش فروش مي‌باشد كه به تشريح اين بخش‌ها مي‌پردازيم:

لوازم خانه

بخش لوازم خانگي به 7 بخش مجزا تقسيم مي‌شود كه عبارتند از: پذيرايي ، تزئيني، آشپزخانه، حمام، اتاق خواب، سالن، منسوجات خانگي

به نظر من اين بخش مربوط به خانم‌ها ميشه البته يك نكته حائز اهميت آن اين است كه آقايان جهت غافل‌گير كردن همسر خود يا مادر خود ميتوانند با خريد از اين فروشگاه بدون لو رفتن از خريد خود مادر يا همسر خود را غافلگير كنند اما نكته ديگر متنوع بودن بخش ها مختلف لوازم خانه مي‌باشد كه داراي قيمت‌هاي بسيار متنوعي مي‌باشد.

كتاب

شايد مهم‌ترين بخش همين بخش كتاب باشد، خلاء كتاب در ايران بيداد مي‌كند در اين بخش شما بدون اينكه به فروشگاه مورد نظر خود جهت خريد كتاب مراجعه كنيد و 30 دقيقه يا گاها بيشتر آنجا چرخ بزنيد تا كتاب مورد نظرتان را پيدا كنيد تنها با رفتن به فروشگاه آنلاين البسكو.كام مي‌توانيد بصورت لحظه‌اي و در منزل خود و يا محل كار خود خريد كنيد اين براي من خيلي جالب بود چون واقعا براي رفتن به فروشگاه كتاب بسيار مشكل داشتم و بايد در كتابفروشي كلي وقت مي‌گذاشتم تا كتاب موردنظر خودم را پيدا كنم اما در اين قسمت از سايت البسكو.كام شما با 14 بخش مختلف از كتاب مواجه مي‌شويد كه عبارتند از: رمان، آشپزي، عكاسي، ادبيات، فلسفه، زندگي‌نامه و يادنامه، تاريخ، ايرانشناسي، علمي و پزشكي، روانشناسي، كودك و نوجوان، تازه‌هاي نشر، هنر، سينما مي‌باشد كه مي‌توانيد خريدتان را انجام دهيد.

پوشاك

خب ميرسيم به بخش پوشاك همان لباس‌هاي تن شما اين بخش داراي سه قسمت مي‌باشد كه عبارتند از: حوله، مردانه، زنانه كه خب بايد اين قسمت كمي داراي تغييرات بشه يعني بخش كودكان هم به آن اضافه بشه البته اين نظر من هستش و مديران سايت بهتر ميدونند ولي خب اين بخش نيازمند هستش كه ساپورت بشه انشالله كه بطرف بشه!

الكترونيك

اين بخش مورد علاقه خيلي از دوستان هست بخصوص دوستداران آي‌تي و وبلاگ‌نويسان كه بايد گفت بخش پركاربردي توي جامعه مجازي و بسيار دوستدار است و مديران البسكو.كام بايد توجه بيشتري به اين بخش داشته باشند اين قسمت به 7 بخش تقسيم شده است كه عبارتند از: موبايل، كامپيوتر و نت‌تاپ، لپ‌تاپ و نت‌بوك، دوربين، ماشين حساب، لوازم جانبي، اپل بخش ها به خوبي تقسيم شده اند اما تنها مشكل اين بخش‌ها به نظر بنده بايد يك بخش ديگر هم به  آن اضافه شود با عنوان سي‌دي‌هاي اورجينال، خلاء بزرگي كه در ايران هنوز برطرف نشده است  شايد بپرسيد اين قسمت زياد مهم نيست يا اينكه در اين قسمت خلعي وجود ندارد منظورم از اين بخش اين است كه از چه مكاني بايد سي دي اورجينال تهيه كنيم و اگر هم تهيه كنيم چگونه بدانيم كه اورجينال است آيا بهتر نيست مكان معتبري براي خريد اينگونه سي‌دي‌ها وجود داشته باشد كه اين خلاء توسط البسكو.كام برطرف خواهد شد اگر مديران سايت چنين اقدامي انجام دهند.

گل

بخش گل ها هم بخش خوبي ست براي خريدگل‌ها طبيعي بوده‌اند و به گفته مديران سايت البسكو.كام از گل‌فروشي بهرام تهيه مي‌شوند و گل‌هاي تازه‌اي هستند اين يك مورد جاي استثناء دارد و بايد به مرور زمان بخش‌هايي از نظر نوع گل به آن اضافه شود كه اميدواريم به مرور زمان اين امر صورت گيرد.

هديه

هديه

آخرين بخش هم بخش هديه مي‌باشد كه مي‌توان به آن متفرقه گفت كمي اين بخش متنوع است و انواع مختلفي از اجناس كه مي‌توان بصورت هديه داد در اين بخش قرار دارد اين بخش تقسيم بندي نشده است.

نكات مهمي كه در ديگر فروشگاههاي آنلاين نيست ولي در البسكو.كام رعايت مي‌شود:

فروشگاه البسكو.كام 3 روش حمل را هم برای مشتریانش در نظر گرفته است، پیک (فقط در تهران)، پست پیشتاز و DHL. در ضمن برای خریدهای بیشتر از 30000 تومان هیچ هزینه حملی دریافت نخواهد شد.

نكته ديگر البسكو.كام استفاده از گواهی دیجیتالی است(یعنی تمام بسته های اطلاعاتی ارسال شده از رایانه شما به رایانه های فروشگاه و برعکس رمز نگاری می شود)

نكته ديگر تعويض كالاست! البسكو.كام مي‌گويد اگر كالايي را دريافت كرديد و به دلايلي از آن ناراضي بوديد با پر کردن یک فرم و ارسال آن به فروشگاه اقدام به مرجوع کردن و یا تعویض خواهید کرد.

همچنين البسكو.كام بمناسبت افتتاح سايت خود به كاربران خود(كساني كه در سايت عضو) باشند در قرعه‌كشي اين فروشگاه شركت كنند ويك دستگاه ipad جايزه بگيرند.

در پايان هم از شما دوستان و خوانندگان عزيز  محترم سايت دعوت ميكنم كه حتما به سايت البسكو.كام سري بزنيد و قيمت‌ها را ببينيد.