The Legend of Zelda: Skyward Sword First Impressions

افسانه ی زلدا

با توجه به متنوع بودن باز یها در کنسول های مختلف این بار تصمیم گرفتم که درباره ی بازی صحبت کنم که نه برای کنسول

Ps3 و xbox360 و حتی کامپیوتر های خانگی قرار است ساخته شود .این بازی یک بازی کاملا انحصاری برای کنسول نینتندو wii است(گویا ای تی )

بازی افسانه ی زلدا را همیشه ارزو داشتم بازیکنم زیرا که این بازی همواره جزو باز یهایی بوده که توانسته بالاترین امتیاز را از ان خود کند و هم توانسته با فروش فوق العاده ی خود همگان را شکفت زده کند

برخی ار افراد روی این بازی سوم شخص ماجراجویی تعصبی خاص دارند و لازم به ذکر است که طرفداران این بازی در خارج از ایران((زیرا که این شاهکار از دید برخی ایرانی ها یک بازی خیلی معمولی و حتی بی هدف است!!))حتی از بازی ندای وظیفه جنگاوری مدرن 2 هم بیشتر است.

این بازی تمام ارمان های یک بازی ماجراجویانه را دارد و از همه مهمتر قدمت بسیار قدیمی اش باعث شده خیلی زود در بین کنسول ها و بازیخور ها ی خارجی جا باز کند(گویا ای تی )

این شماره با کنترل های جدید و منحصر به فرد کنسول وی کاملا سازگار است و مبارزات با شمشیر و سلاح مخصوص زلدا با حرکت دادن این کنترل ها انجام می گیرد.

در نمایشگاه ای 3 امسال پیش نمایش هایی از گیم – پلی بازی به نمایش عموم درامد ولی حاصل کار ان طور که حضار و منتقدین پیش بینی می کرد نشد.

خود نینتندو سازنده ی اصلی بازی است و به همین دلیل است که این بازی فقط متعلق به خود کنسول نینتدو wii است.

گیم پلی بازی  طولانی است و بازی خطی نیست در افسانه ی زلدا ماجراجویی معنی واقعی خود را نشان می دهد  نقشه ها عریض و عوامل گمراه کننده در هر نقشه بسیار است.

در این شماره ی جدید از بازی هم مانند سری های قبلی سنت ها تغییر نکرده اند و تنها تفاوت اصلی این شماره با سری های پیشین گرافیک و کنترل ان است

مشخصات :

نام بازی : The Legend of Zelda: Skyward Sword

منتشر کننده:Nintendo

کنسول :Nintendo Wii

تاریخ انتشار:TBA 2011

سبک:ماجراجویی فانتزی از نوع سوم شخص

Action Fantesy Adventure

(گویا ای تی )