11 قهرمان ( معرفی بازی )Pro Evolution Soccer 2011

یکی از بازی های پرطرفدار و در عین حال از دید خیلی ها بازی ای که  خسته کننده  و هیچ گاه قدیمی نمی شود بازی فوتبال است .

فوتبال جزو بازی های پر طرفدار ورزشی در بین بازی های رایانه ای و کنسولی است و شرکتی که همواره بوسیله ی بازی فوتبال نام خود را در صدر شرکت های دیگر قرار داده شرکت بزرگ و ژاپنی کونامی Konami  است ومعمولا 80 در صد بازی های این شرکت دارای اسم و رسمی فوق العاده هستند از بازی های معروف این شرکت می توانم به بازی Metal Gear Solid ,Silent Hill و … اشاره کنم(گویا ای تی)

شماره ی جدید از بازی Pro Evolution Soccer قرار است در ماه نوامبر 2010 همه را شگفت زده کند و با گنجاندن تغییراتی اساسی در گیم پلی بازی باز هم ثابت کند در انتشار بازیهای  فوتبالی البته از نوع غیر امریکایی ! نسبت به سایرین توانا تر و بهتر است!

Animation and Player Physics

در شماره ی جدید از این بازی که Pro Evolution Soccer 2011 نام دارد قرار است فیزیک بازی تا حد زیادی بالا برود و این امکان از دو حیث قابل بررسی است

اول اینکه با این کار بازی رو به واقع گرایانه بودن سوق پیدا می کند و مورد دوم اینکه ممکن است بازی تا حدی مشکل تر شود.

در باره ی سیستم دفاعی بازیکنان هم تغیراتی حاصل شده که به شرح زیر است :

New Defender AI: Defenders now hold their positions naturally

تمامی بازیکنان در مواضع خود ایستاده اند و بر خلاف سری بازی های قبلی دیگر سر خود و به طور دلخواه از پست خود خارج نمی شوند از دیگر سیستم های به روز شده و بهبود یافته در بازی سرعتی است که روند و گیم پلی بازی در خود قرار داده اند(گویا ای تی)

Speed of Play: The new level of control means that PES 2011 enjoys a more considered pace of play

این سیستم به این معنا نیست که جدید است و قبلا دیده نشده بلکه به این معناست که این عنصر باعث نرم تر شدن بازی و گیم پلی می شود دریپل ها و سرعت شوت زدن و توپ را از گوشه  ای انداختن بالا رفته و فعل و انفعالات خیلی روان تر و سریع تر انجام می گیرد.

در این شماره باز هم بازیکنان با نهایت دقت شخصیت سازی شدند و تکنیک ها ی هر بازیکن با توجه به وضعیت فعلی ان بازیکن متفاوت خواهد بود. بخش انلاین و شبکه ای بازی بسیار گسترده تر و قوی تر شده به طوری که بازیکن می تواند درمحیطی انلاین به مربی گری تیم بپردازد و حتی در لیگی انلاین شرکت و با قهرمانی جوایزی را دریافت کند.

مشخصات :

نام بازی : Pro Evolution Soccer 2011

شرکت:کونامی

منتشر کننده :کونامی

تاریخ انتشار:2 نوامبر2010