متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

معرفي 3 دانلود منيجر برتر

60

دانلود منيجر ها نرم افزار هايي هستند كه باعث مي شوند شما ماكزيمم سرعت دانلود را داشته باشيد. معمولا بهترين دانلود منيجر ها از نهايت سرعت سرور را با توجه به سرعت اينترنت شما استفاده مي كنند.

معمولا سرعت هايي كه ما براي اينترنت استفاده مي كنيم آنقدر پايين هست كه كند ترين سرور ها هم از آن سريع ترند ! البته گاهي اوقات سرور ها آن قدر شلوغ مي شوند كه از مرز سرعت هاي اينترنت ما هم مي گذرند.

پس بهترين دانلود منيجر بايد بتواند بيشترين سرعت دانلود را به شما بدهد به همراه امكانات ديگر كه با نام خود آورده Manager  ! يكي از عواملي كه محبوبيت اين نرم افزار ها را بالا مي برد اين است كه امكانات مديريت دانلود هايتان را به شما مي دهد كه بسته به نرم افزاري كه استفاده مي كنيد از آن ها بهره مي بريد. مثلا اكثر دانلود منيجر ها  امكاناتي مثل تنظيم كردن ترتيب دانلود ها زمان  آن ها , سرعت مختص به هر كدام و يا اينكه با توجه به نوع هر فايل آن را در جاي  مشخصي ذخيره كند و البته 10 ها قابليت ديگر.

و اما شما اگر اهل دانلود كردن باشيد و بخواهيد آن ها را به خوبي مديريت كنيد و البته سرعت آن ها را افزايش دهيد به دنبال يك دانلود منيجر خواهيد رفت. كه در اين مقاله قصد دارم چند تا از بهترين دانلود منيجر هاي حاضر را به شما معرفي كنم. تا اگر هنوز در تصميم گيري براي انتخاب يك دانلود منيجر خوب مشكل داريد شما يكي از اين دانلود منيجر ها را انتخاب خواهيد كرد.

يا اينكه مي توانيد بوسيله ي مرورگر خود دانلود هايتان را انجام دهيد !

خب بريم سر معرفي اين دانلود منيجر ها

1.Flash Get

بله ! Flash Get  از نظر خيلي ها بهترين دانلود منيجر است. چون بيشترين سرعت ممكن را به دانلود شما مي دهد. و در اين زمينه نسبت به بقيه دانلود منيجر ها برتري دارد.

البته اين دانلود منيجر امكاناتي مثل Pause ,Restart ,Resume‌ را مثل بقيه دانلود منيجر ها دارد. علاوه بر اين امكان ساده شما مي توانيد دانلود هاي خود را دسته بندي كنيد اين كار را هم اكثر دانلود منيجر ها مي كنند .

اما امكان ويژه اي كه كمتر دانلود منيجري دارد امكان پشتيباني از پروتكل هاي متعدد است. از جمله پروتكل هاي تحت پشتيباني آن  مي توان به HTTP , FTP , eMule ‌ و Torrent ‌ها اشاره كرد.

اين دانلود منيجر براي افزايش سرعت دانلود هاي شما از سيستمMulti Hyper Server threading Transportation ‌ استفاده مي كند كه باعث مي شود كه پرسرعت ترين شاخه ها را در سرور پيدا كند و با اين كار به گفته ي خود سرعت تا 5 برابر افزايش ميابد.

يكي ديگر از ويژگي هاي آن اين است كه با آنتي ويروس شما براي جلوگيري از دانلود فايل هاي مخرب همكاري مي كند.

شما مي توانيد تنظيم كنيد كه به طور اتوماتيك كليپ برد ها و لينكهايي كه در مرورگر شما است را دانلود كند يا نه. البته به ياد داشته باشيد كه براي استفاده از آن براي فايرفاكس به Plugin ‌ مخصوص آن نياز داريد.

اين پلاگين Flash Got ‌نام دارد و  شما مي توانيد آن را در آخر مقاله دانلود كنيد.

براي دانلود اين دانلود منيجر :

http://www.flashget.com/index_en.htm

اين دانلود منيجر كاملا رايگان است و حجم آن حدود 5 مگابايت است.

پيشنهاد مي كنم ورژن 1.96 را دانلود كنيد.

http://down6.flashget.com/flashget196en.exe

2.ِDownload Accelerator Plus

اين دانلود منيجر هم بيشترين استفاده را از اينترنت شما براي دانلود مي كند و تقريبا به ماكزيمم سرعت ممكن خواهيد رسيد.

به گفته ي سايت رسمي آن , DAP تا حدود3 برابر سرعت دانلود شما را بيشتر مي كند.

از امكانات اين برنامه مي توان به استفاده از دانلود History و دسته بندي آسان دانلود ها اشاره كرد . شما همچنين مي توانيد يك پروكسي سرور به آن معرفي كنيد تا از طريق آن دانلود هاي خود را انجام دهد.

يكي ديگر از ويژگي هاي آن كه شايد لازم و ضروري باشد اين است كه هنگام دانلود مي توانيد تا هرجايي كه دانلود شما انجام شده درون فولدر دانلود خود را ببينيد. بر فرض مثال اگر شما در حال دانلود يك ويدئو يا يك موزيك هستيد و 20 % آن انجام شده شما مي توانيد به 20% نگاه كنيد .

اين كار بسيار مفيد است چراكه گاهي اوقات باعث مي شود كه متوجه شويد فايلي كه در حال دانلود آن هستيد چيزي كه شما مي خواستيد نباشد.

فكر كنم براي فايل هاي Zip و RAR هم همچين امكاني براي مدل Premium آن وجود داشت.

علاوه بر اين ها كلي تنظيمات دلخواه ديگر براي مديريت بهتر به شما ارائه مي دهد.به همراه چند برنامه ي جانبي مثل speed optimizer ,mail info, Always Resume, و …

براي دانلود نسخه ي رايگان آن :

http://www.speedbit.com/downloads/

حجم دانلود 10 مگابايت

3.Internet Download manager

IDM ويژگي هاي منحصر به فردي دارد.

البته اين ويژگي ها نتنها به مديريت بهتر كمك مي كنند بلكه سرعت دانلود شما  را هم افزايش مي دهند .

از ويژگي هاي بارز و معروف آن تطابق و سازگاري داشتن با اكثر برنامه ها و مرورگر ها مثل Firefox , IE, Netscape ‌ و بسياري ديگر.

علاوه بر اين ها شما براي دانلود كافيست فقط يك كليك بكنيد و بقيه كار ها را به IDM بسپاريد. IDM از پروتكل هاي زيادي  از جمله HTTP, FTP ,HTTPS, MMS‌ پشتيباني مي كند اما از eMule ‌و torrent نه.

با IDM شما مي توانيد اكثر ويدئو هايي كه در اينترنت پخش مي شوند را دانلود كنيد . از جمله ويدئو هاي يوتيوب و گوگل و…

از نظر من اين منيجر از نظر مديريتي كامل ترين و ساده ترين برنامه ي دانلود است. شما كارهاي بسياري مثل تنظيم كردن شروع دانلود و پايان آن در ساعاتي خاص همچنين ترتيب آنها ئ اينكه هر كدام كجا سيو شوند را مي توانيد براحتي انجام دهيد.

براي دانلود نسخه ي رايگان آن:

http://www.internetdownloadmanager.com/idman519.exe

البته حتما اگر نسخه ي كرك شده ي آن را پيدا كرديد بهتر است از آن استفاده كنيد.

حجم دانلود 3 مگابايت

FlashGot

اين پلاگين كه بر روي فايرفاكس نصب مي شود توسط PC magazine ‌عنوان 101 Freebies ‌ را كسب كرده .

پس اگر تصميم داريد به جاي استفاده از فايرفاكس از دانلود منيجر استفاده كنيد توصيه مي كنم اين پلاگين را نصب كنيد. چون دانلود منيجر ها به صورت اتوماتيك نمي توانند لينك هاي موجود در فايرفاكس را شناسايي كنند.

اين پلاگين دانلود منيجر هاي زير را ساپورت مي كند:

DownloadStudio FlashGet, Free Download Manager, Fresh Download, GetRight, GigaGet, HiDownload, iGetter, InstantGet, Internet Download Accelerator, Internet Download Manager, JDownloader, LeechGet, Mass Downloader, Net Transport, NetXfer (Net Transport 2), NetAnts, Orbit, ReGet, Retriever*, Star Downloader

TrueDownloader Download Master Aria, Axel Download Accelerator, cURL, Downloader 4 X, GNOME Gwget, JDownloader, KDE KGet, Uget, wxDFast Uget, WellGet, wxDFast

براي دانلود اين پلاگين :

http://flashgot.net/getit

در خود سايت آموزش نصب آن نيز وجود دارد در صورتي كه به مشكلي بر خورديد :

http://flashgot.net/screenshots

دانلود منيجر هاي معرفي شده هر 3 جز بهترين ها هستند و هر كدام ويژگي هاي مخصوص خود را دارند .

انتخاب هر كدام از آنها يا هر منيجر ديگري به سليقه ي شخصي شما بستگي دارد. اما 3 دانلود منيجر فوق در سراسر دنيا جز بهترين ها شناخته مي شوند. پس تنها عاملي كه بين آنها فرق مي  گذارد سليقه ي شماست. نگران اين مساله هم نباشيد كه بر فرض مثال Flashget‌ بيشترين سرعت را ارائه مي دهد اما اگر شما هم از يك اينترنت ADSL‌ با سرعت 512 يا كمتر استفاده مي كنيد مطمئنا متوجه ي اين مساله نخواهيد شد پس به سليقه ي خود هر كدام از آن ها را كه مي خواهيد انتخاب كنيد !

در قسمت نظرات نظر خودتان را در مورد اين 3 دانلود منيجر به ما بگوييد يا دانلود منيجر مورد استفاده ي خود را به ما معرفي كنيد.

شايد متوجه شده باشيد كه در چند مقاله ي اخير به معرفي برنامه هاي كاربردي مختلف پرداختيم و بهترين هاي آن ها را به شما معرفي كرديم.

آيا از اين مقاله ها راضي بوديد؟ در مورد  چه برنامه ي كاربردي ديگر مي خواهيد بدانيد؟

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
60 دیدگاه
 1. محمد مهدی می‌گوید

  مطلب خوبی بود؛ ولی من فقط IDM رو قبول دارم. بهترینه!!!

 2. علیرضا می‌گوید

  ممنون
  من تجربه استفاده از هر سه منیجر را دارم حتی سایر منیجر ها که عنوان نشده اما همیشه IDM رو می پسندم که حتما بخاطر دلایلی است که گفتید

 3. سعید اکبرزاده می‌گوید

  هیچ کدوم اربیت نمیشنه!

 4. کیوان می‌گوید

  منم فقط از IDM استفاده می کنم. تنها ایرادش اینه که موقع دانلود از فایرفاکس چند ثانیه فایفاکس قفل میشه. دومین ایرادش هم اینه که مثل flashget از رم برای ذخیره سازی موقت فایل ها استفاده نمیکنه و به هارد زیادی فشار میاره

 5. شالام می‌گوید

  من نمیدونم چرا اصرار دارید هی سنگ دانلود منیجر های مختلف رو به سینه بزنید. تو این کشور با این پهنای باند مزخرفی که داریم چرا باید هی این موضوع رو پیش بکشیم؟؟؟ .مثلا خیلی فرق دارن با هم دیگه اونم با این پهنای باند؟؟؟؟
  والا ما که فرقی ندیدم.با همشون هم کار کردم همشون با یه سرعت دان میزنن….اگه ما هم مثل دیگر کشور ها پهنای باند استاندارد حداقل 2 مگ به صورت STABLE داشتیم اونوقت میتونستیم قضاوت کنیم…
  تو جایی که پهنای باندت هی کم میشه و هی زیاد یا به کل بعضی وقتا سکته میکنه و کارش به بیمارستان میکشه این پهنای باند ، بحث در این مورد بی فایده ست….

  1. سپهر خيري می‌گوید

   البته من خودم امروز يه مساله اي پيش اومد برام بهم ثابت شد كه IDM توي موردي كه من داشتم دو برابر flashget عمل كرد.
   با IDM ‌سه تا دانلود رو با سرعت 60 تونستم همزمان انجام بدم ولي با Flasget ‌يدونه با سرعت 40 !

  2. سینا می‌گوید

   من هم با حرفت موافقم.
   ولی نظرم در مورد دانلود منیجر ها IDM هستش

 6. foad می‌گوید

  manam ba IDM hal mikonam alan 4 sale daram azash estefadeh mikonam
  albate free download manger ham bad nist va khob free ham hast
  vali faghat IDM

 7. سهیل می‌گوید

  Only IDM

 8. حصول می‌گوید

  بهترین دانلود منیجر IDM می باشد، ولی رایگان نیست و در صورت تغییر ورژن آن و آپدیت، به احتمال زیاد لایسنس تقلبی شناختته شده و غیر قابل استفاده می شود. ولی ارزش هزینه کردن و خرید نسخه قانونی را کاملا داراست.

 9. ارشد می‌گوید

  سلام.
  واقعا” جای تعجب است که با وجود دانلود منیجری بنام freedownloadmaneger باز از دیگر دانلود منیجرها استفاده کرد.دارای تمامی قابلیتها ازجمله زبان فارسی و مهمتر از همه اوپن سورس است.مثل فایرفاکس.باوجود چنین دانلود منیجری دلیلی نداره که از دیگر برنامه های مشابه استفاده کرد.یک بار امتحان کنید تا متوجه تفاوتها بشید

 10. آي تي بلاگ می‌گوید

  من با فلش گت كار ميكنم و به بقيه ترجيحشون ميدم تازه افزونه فايرفاكس هم داره و با اون ست ميشه و مشكلي نيست

 11. آرمان می‌گوید

  من از همه‏ی اونایی که گفتین و کلی دیگه از این دست برنامه‏ها کار کردم. اما علاقه‏ی شدیدی به IDM دارم و تا حالا برای من بهتر از بقییه جواب داده.

 12. Ali Shoja می‌گوید

  من با اکثرشون کار کردم و IDM رو ترجیج و پیشنهاد میدم.

 13. حمید می‌گوید

  سلام. کسی میدونه چرا IDM من رو fire fox کار نمیکنه؟؟؟

  1. ITTeach می‌گوید

   سلام تو بخش افزونه هاي فايرفاكس ميتونيد دانلودش كنيد

  2. سپهر خيري می‌گوید

   پلاگين Flashgot ‌رو پيشنهاد مي كنم چون مشكل رو در اكثر دانلود منيجر ها رفع مي كنه

 14. hossein می‌گوید

  دانلود حجم کم dap
  دانلود زیادIDM

 15. reza می‌گوید

  خسته نباشین به نظرم flash get وidmخیلی خوبن توسیه اینه که از flash get استفاده کنید واقعا نسبتا بهتره

 16. siamak می‌گوید

  عالی مرسی

 17. محسن می‌گوید

  من قبلا از Download Accelerator Plus استفاده میکردم نرم افزار خوبی بود اما IDM خیلی بهتر از اونه پیشنهاد میکنم آخرین ورژنش رو دانلود کنید چون خیلی باورژنهای قبلیش تفاوت داره. نسخه ای که من دارم 6.07 هستش

 18. niMA می‌گوید

  hala bacheha orbit behtare ya idm?

 19. mrokay می‌گوید

  سلام
  من هم طبق معمول با IDM دانلود میکنم
  یه مدتی با dap کار کردم اما با یک بار تست IDM سادگی در عین کارامدی این برنامه مرا جذب خود کرد
  من با این برنامه هر شب دانلود رایگان استفاده می کنم و خیلی هم راحتم
  من تو دانشگاه شیراز با 1.5MB/S دانلود کردمه

 20. Prince 7 HSN می‌گوید

  با سلام به همه اونهایی که نظر داد، بنده با چند نرم افزار مختلف دانلود کردم یعنی DAP ، IDM ، FlashGet ،Free Download Manager GetGo Download Manager ، idownloader و…
  ولی انصافا هیچ نرم افزاری برام با ارزش تر از Internet Download Accelerator نبود چرا؟ چون که مدیریتی که در دانلود فایل ها داره از همه برتره و سرعت رو هم حقیقتا افزایش میده و پایداری سرعت هم درش نمود داره یه دلیل دیگه هم اینه که برای دانلود فایلهای زیپ شده گزینه ای وجود داره که مثلا میتونی قبل از دانلود کل فالهای موجود در فایل اصلی رو مشاهده کنین بعد هر فایلی که دلخواهتون بود رو اجازه دانلود بدید که این مسئله برای دانلود کرک برنامه ها بیشتر به درد میخوره و بنده هیچ گونه تعصبی روی این برنامه ندارم و فقط به دلایلی که گفتم از این برنامه حدود 4 ، 5 سالی هست که استفاده میکنم و هر از چند گاهی با ورژن های جدید برنامه های دیگه امتحان میکنم تا برترین موقع دانلود برام مشخص بشه. با تشکر که حوصله کردین. دوست دار همگی شما Prince 7 HSN

 21. reza می‌گوید

  ba salam be dostan age beine narm afzarhaie bala mikhahid entekhab konid man emtehan kardam faghat az nazare sorat flashget alie va az nazarhaie dige va emkanat va dokmehaie pishraftr 2 narmafzare digar mamnon

 22. nava می‌گوید

  سلام من تازه idm نصب کردم اما وقتی چند تا فایل رو با هم برای دانلود میذارم به ترتیب دانلود رو کامل نمیکنه مثلا اول 50 mbاز اولی بعد 20 mb از دومی واسه همین خیلی طول میکشه تا یه فایل کامل و ازش تحویل بگیرم…جدا از اون وقتی نتونه یه فایل و کامل دانلود کنه مثلا از 150 mb 100 mb رو پر کنه بعد ارور بده هر کاری کردم بهم اون قسمتی که دانلود کردرو نشون نداد:( نمیدونم شاید من تازه کارم کلی سرچم کردم ولی هیچ چیزی که کمکم کنه پیدا نکردم

  1. Ali می‌گوید

   سلام در پاسخ به این مطلب باید به گم که اینترنت دانلود منیجر یا مخففش IDM فایل های در حال دانلود را هیچ وقت نشون نمیده تا زمانی که دانلود کامل بشه البطه می شه ریشه های فایل در حال دانلود رو از توش در آورد ولی فایل نهایی رو بعد از دانلود بهت میده این فایل ها مثل ریشه های بازی از فرمت های rdf و js پیروی می کنن و اگه فایل با فرمت rar رو دانلود کنی نمی تونی انتظار داشته باشی با همون فرمت در پوشه ذخیره موقت ذخیره شه خلاصه اگه بخوای بفهمی این فایل های کجا ذخیره می شن باید وارد تنظیمات بشی بعد سر برگ ذخیره در او پایین مسیر ذخیره موقت رو نوشته و می تونی اونو باب میلت تغییر بدی.

 23. محمدرضا می‌گوید

  faghat IDM,shakhe hamash

 24. game012 می‌گوید

  ممنون ممنون ممنون خیلی ممنون IDM من فایل های پر حجم را دانلود نمی کند ممنون که flash get را گذاشتید ممنون ممنون به وبلاگ من هم سر بزنید http://www.game012.blogfa.com

 25. payam می‌گوید

  idm خوبو پرسرعته ولی از من بعد از 30 روز شماره سریال خواست.که باید خرید.ومن یک دانلود منیجر رایگان میخواهم.کهdap وorbit از همه بهترند.‌

 26. saeed می‌گوید

  با سلام من تجربه ی زیادی ندارم.می خولستم بدونم شماره سریال رو برای idm باید چی بزنیم کار کنه این لعنتی.شماره سریاللللللللللللللللللللللللللللللللللل رو بهم بگیننننننننننننننننننننننننننننننننن………

 27. احمد می‌گوید

  همه ی دانلود منیجر ها خوبن ولی DAP از همشون بهتره البته منظورم DAP7.0 نه ورژن های دیگش چون DAP 7.0 خیلی سریع عمل میکنه…

 28. حسین می‌گوید

  باسلام
  من از فلش گت و آی دی ام استفاده کردم در حالت عمومی آی دی ام خوب بود ولی در دانلود از بعضی سایتها مثل نایت دانلود و ایرانیان دانلود دیگه توبه کردم از آی دی ام استفاده کنم چون چند بار فایلی پرحجم دانلود کردم که خراب تحویلم داد به همین علت به توصیه کسی از فلش گت استفاده کردم که بدون هیچ مشکلی فایلم رو تحویل گرفتم

 29. بابک می‌گوید

  سلام میخواستم بدونم چرا ای دی ام در گوگل کرم فیلمهایی که با آدرس یوتیوب است را دانلود میکنه ولی فیلمهایی که با آدرس فیسبوک است را دانلود نمیکنه با تشکر

 30. علی می‌گوید

  از بین همه ی اینها
  IDM از همشون بهتره البته به دلیل این برتره چون شرکتهای معتبر زحمتهای زیادی براش میکشن تا فروش بره ولی ماها با کرک بهشون ضربه ی مالی میزنیم (:

  1. علی می‌گوید

   االبته بعضی وقتها بعد از 30 روز یه مشکلاتی به وجود میاد 🙁

  2. سپیده می‌گوید

   آخه تقصیر خودشونه.لایسنسش خیلی گرونه.49000 تومن واسه یه نرم افزار دانلود منیجر منصفانه نیست!یه قیمت معقول بذارن همه میخریم.

 31. amir می‌گوید

  فقط و فقط dap واقعا كه بهترينه به نظر من بد ترين دانلود منيجر هم اربيت هستش البته idm هم خوبه ولي هيچ dap نميشه

 32. دانلود می‌گوید

  خوبه

 33. shadmehr می‌گوید

  اولش شما برو درست تحقيق كن بعد بيا اينجا بنويس كه كدوم بهتره آخه اسپيد بيت هم شد دانلود منيجر كه اينجا گذاشتيش دومين دانلود منيجر خوب درستش كن نوشته هاتو

 34. سعيد می‌گوید

  با سلام و تشكر فراوان بنظر من IDM بهترين دانلود منيجر هستش اما حيف كه رايگان نيست
  نميدونم چطور بايد نسخه كركدار ازكار افتادش رو بدون نصب دوباره ويندوز دوباره فعال كرد!!!

 35. فرزاد می‌گوید

  سلام
  من خارج از ایران هستم می خواستم بدونم کدوم ازاین دانلود منجرها مشکل قانونی نداره یعنی به صورت رایگاه هست ، چون idm
  در ایران استفاده می کردم اما کرکش اینجا کار نمی کنه
  ممنونم.
  من دنبال بهترین نیستم چون سرعت اینترنت من خوبه فقط می خوام یک سری فایلهایی رو دانلود داشته باشم ممنوم.

 36. پردل می‌گوید

  چه دانلود با این وضع پهنای اند با این دانلود منیجر ها فقط میخوایم پدر سیتم هامون رو در بیاریم

 37. سینا می‌گوید

  بهترین دانلود منیجر IDM & FDM هستش و هیچی هم جای اینا ور نمی گیره.من با بیشترشون کار کردم ولی به این دوتا نمی رسه.

 38. علی می‌گوید

  ممنون

 39. سعید می‌گوید

  با سلام خدمت همگی.بنده از همه منیجرها استفاده کرده‌ام.IDM از همه کاملتره

 40. محمد فخری می‌گوید

  قابلیت بالا بردن سرعت دانلود همه نرم افزارهای مدیریت دانلود تحریم شده است به دست آمریکا و گر نه سرعت دانلود نرم افزار های مدیریت دانلود بالای 10 مگابایت در سانیه است.

 41. Hichy می‌گوید

  باسلام .راستش من ازIDMاستفاده کردم ولی سرعتش برا دان فیلم خیلی کمه.چرا؟درضمن مدت استفاده از سه منیجر بالا برای دان از سایت خودتون محدوده یا نامحدود؟ اگر پاسخ بدید ممنونو می شم : )

 42. arman می‌گوید

  سلام.من پلاگین flashgot دانلود کردم کسی میدونه باید کجا کپی کنمش که از توی فایرفاکس بتونم با flashget دانلود کنم؟ممنون

 43. amir ali می‌گوید

  سلام عزیز
  کرک idm رو میخوام فوری

 44. رامین می‌گوید

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  نرم افزار IDA یادتون رفت.
  نرم افزار IDA، بسیار نرم افزار جالبیه. امکاناتی مثل دانلود بخشی از فایل Zip، لینک کمکی دانلود، پیش نمایش فیلم حین دانلود و…. داره که هیچ دانلود منیجر دیگه ای نداره. فقط باید یه مدت فقط گذاشت و کار باهاش رو یاد گرفت. در ضمن براحتی با یه سریال ریجستر میشه.

 45. ص می‌گوید

  سلام؛
  برنامه dap رو لپ تاپم نصب کردم ولی قسمتی از برنامه که باید نصب بشه تا فایلهای ویدیویی هم بتونم دانلود کنم اصلا رو سیستم نصب نمی شه. فایل هیچ مشکلی نداره ولی نمی دونم چرا این قسمت نصب نمی شه .

 46. حسن می‌گوید

  سلام من هرکار میکنم میزنه نسخه جعلی است.و بعدش میزنه شماره سریال یا خرید

 47. دورادو می‌گوید

  طبق رتبه جهانی” بالاترین سرعت با توجه به تست های انجام شده” به ترتیب زیر است به:
  1- Download Accelerator Plus 1.260
  2-Internet Download Manager 1.185
  3-Orbit 1.145
  4-Flashget 1.100
  5-Free Download Managar 1.095

  که در واقع DAP با بالاترین سرعت در رتبه اول قرار داره و بالاترین سرعت برای دانلود منیجر رایگان و بدون نیاز به کرک با توجه به امکانات FDM هست.اون اعداد هم میزان اختلاف سرعت در یک تست مشابه رو برای دانلود منیجرها نشون میده
  منبع:www.mehdikiani.ir

 48. حسین می‌گوید

  سلام بر همگی بنظرم همdapوهمidmهردوشون خوبند.ولی نمیدونم چراidmدانلود میکنه و وقتی به 99 درصد میرسه ارور میده پدرمو در آورد .اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم!!!!!

 49. arad می‌گوید

  dapرو نصب کردم.وقتی باز می کنه انگاری می خواد دانلود کنه

 50. علی می‌گوید

  سلام از سایت خواهش می کنم یکی رو که واسه دانلود شبانه خوب باشه واسم معرفی کنید منظورم زمان بندیش باشه و فایر فاکسو هم پشتیبانی کنه

 51. morteza می‌گوید

  سلام دوستان می خواستم اگه ممکنه idmرو به ایمیلم بفرستید چون من دانلود کردم ولی شماره سریال می خواد باتشکر از همه دوستان…

 52. زهرا می‌گوید

  سلام منم هرچی idmنصب میکنم شماره سریال میخواد چیکار کنم من حجم دانلودام بالای ۲۰۰ مگ ی نرم افزار میخوام ک واقعا مفید و پر سرعت باشه
  هرکی راه حل برای رفع شماره سریال idm داره بگه

 53. فایزه می‌گوید

  سلام من از دانلود منیجر آگرین استفاده میکنم خیلی عالیه قبلا از admاستفاده کردم خوب بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دانلود منيجر ها نرم افزار هايي هستند كه باعث مي شوند شما ماكزيمم سرعت دانلود را داشته باشيد. معمولا بهترين دانلود منيجر ها از نهايت سرعت سرور را با توجه به سرعت اينترنت شما استفاده مي كنند.