مسلما هیچکس دلش نمی خواد که وقتی داره با صفحات گسترده ی اکسل کار می کنه تو اونا گیر بیافته .  فقط یه مشکل ساده می تونه شما رو ساعتها درگیر کنه و حتی آخره کار هم حسابی سرخورده بشید و به طور کامل از انجام اون کار دست بکشید.  در اینجاست که Excel-Formulas وارد کار می شه و خیلی خوب و راحت به شما کمک می کنه.حتما می پرسید  Excel-Formulas چیه ؟ خب باید خدمتتون عرض کنم که  یه سرویس تحت وبه که تمام وبلاگهای بروبچه های Excel باز رو در کنار هم گذاشته و خلاصه یه مجموعه ی خیلی خوب شده تا به سرعت به شما کمک کنه .

برای اینکه از Excel-Formulas  استفاده کنید کافیه در صفحه ی خانگی این وب سایت سئوال خودتان را مطرح کنید. سعی کنید سئوالتون تا اونجایی که می شه ساده و مختصر و با کمترین جزییات باشه. وقتی این کارو کردید باید نوع متخصصی که مد نظرتون هست و فکر می کنید اون می تونه بهترین جوابو به شما بده، انتخاب کنید . قسمتهای خالی که باید برای این کار پر کنید شامل : حسابداری، منابع انسانی ، موجودی ، کسب و کار و وام است .

البته اگه از این چیزا سر در نمی یارید می تونید به راحتی حالت عمومی رو انتخاب کنید و به مرحله بعدی برید. در مرحله بعد باید ایمیلتون را وارد کنید تا جواب شما به اونجا ارسال بشه . حتما دوست دارید بدونید که چقدر طول می کشه تا جواب واسه شما ارسال بشه ! این دیگه بستگی به حجم سئوالاتی داره که تو اون زمان برای سایت ارسال می شه !

Excel-Formulas یه سرویس مجانیه که برای سئولات کوچک و ساده طراحی شده ( اگه برای شما زمان مطرح نباشه خوبه ) و اگر سئولات پیچیده ای داشته باشید و از جوابهای اونا هم راضی باشید می تونید 50 دلار هزینه کنید تا وقتی به مشکل جدی برخورد کردید خیالتون راحت باشه که یکی هست به دادتون برسه ! همه ی سئولای شما تو قسمت آرشیو باقی می مونه و اگه یه زمانی دوباره این سئوال واستون مطرح شد می تونید به سرعت به اون  قسمت  برید و به جواب برسید.

این وب سایت واقعا یه وب سایت معرکه و توپ واسه اونایی محسوب می شه که واسه یه مشکل کوچولو پروژه ی اکسلیشون رو زمین خوابیده ! تازه یه راه حل بهتر اینه که به جای اینکه کلی منتظر جواب بمونید با یکی از این متخصصان (اگه آنلاین باشن) چن کنید و ازشون راهنمایی بخواید. می بینید که الحق سرویس جالبیه ! مخصوصا واسه اونایی که سر کار با اکسل کار می کنن !

بذارید یه باره دیگه ویژگی های Excel-Formulas مرور کنیم :

اول اینکه واسه هرسئوال اکسلی یه جواب سریع آماده می کنه !

دوم می تونید متخصص مورد نظرتون را انتخاب کنید تا به بهترین جواب برسید.

تازه می تونید به تمام سئوالایی که قبلا پرسیدید نگاه کنید و اونا رو ببینید !

برای سئوالای ساده مجانیه و هزینه ای نداره

برای سئوالای خاص فقط وقتی که از جواب راضی شدید و دلتون کشید می تونید پولشون رو بدید !

یه افزونه می تونید بگیرید تا سئولاتون را از خود اکسل از اونا بپرسید

به اینجا برید و یه نگاهی بهش بندازید فکر کنم ارزشش رو داشته باشه نه ؟

از خودم نبود منبع داشتم !