بازی های کامپیوتری به قدری زیاد شده اند که حتی فکرش را هم نمی توانید بکنید. ولی با این حال متاسفانه تعداد بسیاری از این بازی ها به خاطر علل فراوانی از سوی مالکین آنها کنار گذاشته شده اند. به خاطر همین هم به این بازی ها بازی های دور انداخته شده یا کنار گذاشته شده می گویند. اگر شما هم مثل خیلی های دیگر در این فکر هستید که چگونه می توان به بعضی از این بازی ها دسترسی داشت ، Free Oldies به شما کمک می کند تا با داشتن یک دیتابیس قوی از بازی های قدیمی لذت ببرید . می توانید در Free Oldies آنها را پیدا کنید و دانلود کنید و از آنها لذت ببرید.

Free Oldies یک وب سایت بی نظیر است که به بازدیدکننده هایش اجازه می دهد بازی های ترک شده را به صورت مجانی بازی کنند. می توانید بازی های مورد نظر خود را به کمک اسم آنها یا سال ساختشان یا سبک و ژانر آنها مورد جستجو قرار دهید.

وقتی که آنها را مورد جستجو قرار می دهید می توانید نام ، سبک و رتبه بندی بازی آنها را در مشاهده کنید.

وقتی که بازی مورد علاقه ی خود را پیدا کردید بر روی لینک آن کلیک کنید و به این ترتیب به صفحه هایی که می توانید آن بازی را دانلود کنید برده می شوید. معمولا منابع زیادی در اختیار شما قرار می گیرد.

اگر سئوالی  یا درخواستی در مورد بازی ها داشتید یا تمایل داشتید که با جمعیت Free Oldies در ارتباط باشید به راحتی می توانید در فروم های مربوطه ی سایت عضو شوید. در قسمت فروم ها شما می توانید درخواستهایی را که دارید به نمایش بگذارید و جوابهای به آنها را هم ببینید.

توجه داشته باشید : بعضی از فسمتهای سایت به زبان فرانسه می باشد . می توانید از یک مترجم سایت مانند مترجم کروم استفاده کنید تا این مشکل نیز حل شود.

ویژگی ها :

یگ پایگاه دیتابیس قوی از بازی های قدیمی

به طور کاملا مجانی بازی های قدیمی را سرچ کنید و آنها  را دانلود کنید.

دسته بندی بازی ها به صورت حروفی ، سبک و ژانر و سال ساخت آن

داشتن درجه بندی برای هر بازی

مهیا کردن چندین لینک برای دانلود بازی مورد علاقه شما.

داشتن فروم هایی برای نیازهای مختلف کاربران

از اینجا می توانید به freeoldies دسترسی داشته باشید.