متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بازی جذاب Pinball با قدرت HTML5

0

یکی از بازی های سرگرم کننده که در ویندوز XP وجود داشت ، بازی Pinball بود که در آن یک توپ کوچک وارد صفحه میشد و پس از برخورد با موانع به سمت خروجی صفحه می آمد و شما باید از خروج این توپ از صفحه بازی جلوگیری میکردید .

بعضی از افراد که به برنامه Flash مسلط بودند ، همین بازی را به صورت آنلاین نیز ساختند و ما توانستیم که داخل مرورگرمان این بازی را انجام دهیم .

یکی از مشکلاتی که این گونه بازی ها دارند ، وابستگی آنها به افزونه فلش است و این افزونه توسط شرکت Adobe برای کاربران ایرانی تحریم شده است . شاید مرورگر شما این افزونه را نداشته باشد . پس راه حل چیست ؟؟؟

و اینک قدرت HTML5 را نظاره کنید که همین بازی را بدون هیچ گونه وابستگی به افزونه برای شما به ارمغان می آورد . کافیست یک مرورگر مدرن و با قابلیت پشتیبانی از HTML5 داشته باشید تا براحتی بتوانید این بازی را انجام دهید . مرورگرهای قدرتمندی همچون گوگل کروم و یا فایرفاکس و اپرا میتوانند نیازی های شما را برطرف کنند .

پس از نصب یکی از این مرورگرها میتوانید به راحتی به این لینک رفته و بازی خود را شروع کنید .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

DigiKala Ads
یکی از بازی های سرگرم کننده که در ویندوز XP وجود داشت ، بازی Pinball بود که در آن یک توپ کوچک وارد صفحه میشد و پس از برخورد با موانع به سمت خروجی صفحه می آمد و