نرم­افزار Trojan Killer به طور خاص به منظور غيرقابل­دسترسي­كردن/حذف “بدافزار” بدون الزام كاربر به ويرايشدستي فايلهاي سيستم يا Registery طراحي شده است. اين برنامه همچنين برخي دستكاريهايي اضافي توسط بدافزارها كه برخي اسكنرهاي آنتي­ويروس استاندارد آنها را ناديده مي­گيرند برطرف مي­سازد. نرم­افزار Trojan Killer همه فايلهاي لودشده در هنگام بوت، از جمله نرم­افزارهاي تبليغاتي (Adware)، جاسوسي (Spyware)، تروجانهاي كنترل­از­راه­دور، كرمهاي اينترنتي و ديگر بدافزارها را اسكن مي­كند.

نرم­افزار Trojan Killer در زمينه امنيت سيستم فعاليت مي­كند تا ايمني سيستمهاي كامپيوتري را تضمين نمايد. ما محصولاتي را پيشنهاد مي­دهيم كه براي خلاصي از شر نرم­افزارهاي تبليغاتي، بدافزارها و ديگر ابزارهاي مزاحم به شما كمك مي­كنند. مهم است كه كنترل دوباره كامپيوترتان را در اسرع وقت به دست گيريد و به هيچ كس اجازه ندهيد كه از اطلاعات شما بهره­برداري كند.

اگر شما يك كاربر فعال اينترنت هستيد، بايد قدمهايي در مسير حفاظت از اطلاعات شخصي حساستان در برابر سوء­استفاده­هاي احتمالي اينترنتي برداريد. نرم­افزار Trojan Killer‌ به شما كمك مي­كند تا به موقع و پيش از آنكه خيلي دير شود برنامه­هاي خطرناك را شناسايي و حذف كنيد.

دانلود Trojan Killer 2.0.8.1

منبع: 2daydl