گلکسی تب ۱۰.۱ سامسونگ به روایت تصاویر

برنامه های  سامسونگ برای انتشار اخبار یک تبلت جدید بسیار محرمانه بوده است اما مطمئنا دستگاه گلکسی تب ۱۰.۱ جدید و مبتنی بر اندرویدِ ۳.۰ سامسونگ سرها را به سوی افتتاحِ امروز کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۱ می چرخاند.

این دستگاه جدید با سطح فلزی زبری پوشیده شده است، تبلت ۱۰.۱ با نسخه ای از اندروید Honeycomb و نیز قلبی دو هسته ای ارائه خواهد شد.

با صفحه نمایش ۱۰.۱ اینچ WXGA (به فرض اینکه نمی توانستید این را پیش بینی کنید) این تبلت بسیار شیک و عالی به نظر می رسد. آیا واقعا می تواند حتی بهتر از تبلت Xoom موتورولا باشد؟

مجموعه تصاویر ما را ملاحظه بفرمایید و ببینید آیا گلکسی تب ۱۰.۱ سامسونگ می تواند قبل از عرضه قریب الوقوعش به بازار توجه تان را به خود جلب کند؟

منبع: TechRadar

  1. زهرا

    ممنون از اطلاعاتی که دادید من به تازگی یک tab2 samsungخریداری کرده ام اگر برای امثال من که آشنایی زیادی با سیستم های اندروید ندارند نیز اطلاعاتی قرار دهید س‍پاس گزار خواهم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>