طراح و راه انداز و برنامه نويس اين سايت آقاي محمد قطب کریمیان مي‌باشد كه هدف از ایجاد این سایت را کمک به مدیران وبسایت ها و وبلاگ‌های فارسی زبان جهت مشاهده دقیق آمار وبسایت و وبلاگ می‌داند.

اما در وحله‌ي اول معرفي اين سايت اين سوال براي هر كاربري پيش مي‌آيد كه؛ چرا اطلاع از آمار سایت یا بلاگ برای مدیر سایت مهم است؟

خوب جواب به این سوال کاملا بدیهی است زیرا با این روش مدیران می توانند دریابند که میزان موفقیت سایت یا وبلاگ آنها که همانا جذب بازدید کننده است به چه میزان می باشد.

برای برخی از مدیران بسیار مهم است که بدانند کاربران آنها از چه منطق و با چه روشی وارد سایت شدند و در کل ترافیک سايت آنها از طریق موتورهای جستجو و … به چه میزان بوده و چه کلمات کلیدی بیشتری آورنده را به سایتشان داشته و …

سایت مهر استت با توجه به این که 4-5 روز است که کار خود را آغاز نموده و در این زمینه رقبای بسیار جدی را در پیش رو دارد امید است با توجه به ارائه سرویسی بسیار دقیق و تا حد امکان شکیل و کاربر پسند مورد حمایت دوستان قرار گرفته و بزودی امکانات خود را گسترش داده و قابلیت های بسیار جدیدي را برای اولین بار در محیط سایت های فارسی به آن اضافه کند.

مروری بر سایت مهر استت:

امکان نمایش آمارگیر در سایت شما به دوصورت بسیار زیبا:

  1. نمایش تعداد کاربران آنلاین درگوشه‌های سایت
  2. نمایش دکمه به صورت ایستا

 

شما با یکبارثبت نام قادرید بی‌نهایت استت ایجاد کنید.

استتها قابلیت خصوصیسازی دارند یعنی شما قادرید کل استت یا بخشهایی از آنرا به شکل خصوصی قرار دهید تا فقط شما یعنی ایجاد کننده استت بتوانید آنرا ببینید و یا عموم بتوانند آنرا ببینند.

 

صفحه نمایش آمار یک صفحه کاملا شیک و ساده با تبهای‌ باز شونده می‌باشد که اطلاعات کاملی از آمار سایت یا وبلاگ شما رو به نمایش درمی‌آورد مانند:

آرشیو بازدید‌ها یا خیر

آرشیو بازدید 30 روز گذشته

آمار بازدید ماهیانه

سیستم عامل بازدیدکنندگان

مرورگر بازدیدکنندگان

موتورهای جستجو

بیشترینکلماتجستجوشده

بیشترین لینک‌دهندگان

 

مي‌تونيد از اين آدرس سايت مهر استت رو مشاهده كنيد

بخش ثبت‌نام مهر استت