هفتمين برنامه رادیو گویا با عنوان «جشنواره بین‌المللی در تهران، اونم از نوع ملّی‌ و ایرانیش !!!» و با مروری بر اخبار دنياي فناوري اطلاعات در هفته اي كه گذشت، منتشر شد.

در ابتدای برنامه نظر دوستانی که به رادیو گویا ششم توجه نشان داده بودند مرور می‌شود و پاسخ تیم رادیو گویا به نظرات برخی از عزیزان را خواهیم شنید.

در رادیوی این هفته، اولين جشنواره ملي بازي‌هاي رايانه‌اي كشور که توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در مركز همايش‌هاي برج ميلاد تهران از 8 تا 12 اردیبهشت برگزار شد، مورد توجه قرار گرفته و در اين رابطه، مصاحبه‌اي نيز با گروهي از بازي‌سازان و كارآفرينان موفق صنعت بازي‌سازي در كشور خواهيم داشت.

به همين منظور، با آقاي محمدرضا مه‌آبادي، مسؤول غرفه مؤسسه فرهنگي و اطلاع‌رساني تبيان و كارشناس توليد بازي‌هاي رايانه‌اي اين شركت و همچنين با آقاي فواد اميري، ايده‌پرداز و طراح بازي آنلاين كلوب فوتبال من (MyFC) مصاحبه‌اي خواهيم داشت و به معرفي بازي‌هاي طراحي شده توسط اين گروه‌ها مي‌پردازيم.

تذکر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این جشنواره و نمایشگاه می‌توانید به گزارش تصویری اختصاصی از اولین جشنواره و نمایشگاه ملی بازی‌های رایانه‌ای تهران که برای شما علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای و مخاطبین خوب مجله اینترنتی گویا آی‌تی تهیه کرده‌ایم، مراجعه نمایید.

در بخش دوم اين برنامه نيز به مرور بخشي از مهمترين مطالب منتشر شده در مجله اينترنتي گويا آي‌تي در بازه زماني دوم تا يازدهم ارديبهشت‌ماه خواهيم پرداخت. عناوین مطالبی که در این بخش از رادیو گویای هفتم در مورد آنها خواهید شنید عبارتند از:

  • درگذشت “نوریو اوگا” پدر CD‌در سن 81 سالگی (منبع)
  • امکان آپلود پوشه‌ها در سرویس Google Docs (منبع)
  • با مرورگر گوگل کروم 11 حرف بزنید (منبع)
  • شکایت سامسونگ از اپل پس از شکایت اپل از سامسونگ (منبع)
  • کافه‌بازار، اولین مارکت آندروئیدی به زبان فارسی در ایران (منبع)

مدت زمان برنامه: 32 دقیقه و 48 ثانیه – لطفا نظرات خود در مورد این برنامه را با ما در میان بگذارید.