هشتمین برنامه رادیو گویا با عنوان «با کافه‌ بازار، بازار آندروئید از همیشه داغتره!!!» و با مروری بر اخبار دنياي فناوري اطلاعات در هفته اي كه گذشت، منتشر شد.

در این برنامه، برنده مسابقه رادیو گویای ششم معرفی خواهد شد. علاوه بر این، نظر دوستانی که به رادیو گویا هفتم توجه نشان داده بودند مرور می‌شود و پاسخ تیم رادیو گویا به نظرات برخی از عزیزان را خواهیم شنید. سپس، سوال مسابقه رادیو گویای هشتم را مطرح می‌کنیم و شما نیز از جایزه کم‌نظیر این مسابقه مطلع خواهید شد.

در رادیوی این هفته، موضوع ایجاد مارکت اپلیکیشن‌های آندروئیدی در ایران مورد توجه قرار گرفته و در اين رابطه، مصاحبه‌اي نيز با آقای حسام آرمندهی، مدیرعامل شرکت نرم‌افزاری همراه همزبان ایرانیان، مدیر پروژه بازار و مدیر وب‌سایت کافه‌بازار خواهيم داشت.

تذکر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه مارکت آندروئیدی ایرانی بازار و وب‌سایت کافه‌بازار می‌توانید به مطلبی که در همین خصوص در مجله اینترنتی گویا آی‌تی منتشر شده است مراجعه نمایید.

در بخش بعدی اين برنامه نيز به مرور بخشي از مهمترين اخبار منتشر شده در اینترنت در بازه زماني دوازدهم تا هجدهم ارديبهشت‌ماه خواهيم پرداخت. عناوین و منابع اخباری که در این بخش از رادیو گویای هشتم در مورد آنها خواهید شنید عبارتند از:

1) تأثیر مرگ اسامه بن لادن بر فضای مجازی

2) سونامی جدیدی که شرکت سونی را ویران کرد

3) ورود امضای دیجیتالی به کارت ملی هوشمند ایرانیان

4) برگزاری جشنواره فاوا (بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات کشور) در تاریخ 27 اردیبهشت ماه امسال

مدت زمان برنامه: 24 دقیقه و 53 ثانیه – لطفا نظرات خود در مورد این برنامه را با ما در میان بگذارید.