کوتاه و مختصر این پست اینه که قراره یه بخش جدیدی به گویا آی تی اضافه بشه و شرح مفصلش رو در ادامه بخونید:

اگه به هر شکلی تو دنیای مجازی ،مجازی نویس هستید، باید بگم که از این به بعد بیشتر مواظب انتشار مطالبتون تو خونه های مجازیتون که خودتون ساختید(سایت ها) یا به شکل آماده شده بودن و شما رفتین خیلی رایگان یه واحدشو صاحب شدین(وبلاگ ها) ،باشید چرا ؟ توضیح می دم…

بخش جدید گویا آی تی که قرار شده با نام ذره بین گویا راه اندازی بشه به حواشی وبلاگ ها و سایت هایی با محوریت آی تی و فناوری اطلاعات می پردازه. هرچند اگه سوژه های خوبی در وب ها و بلاگ های دیگه هم باشه و یا بحث های جنجالی داشته باشن به اونها هم به عنوان یکی از ایده های خودش اضافه می کنه.

 

در واقع ذره بین سوژه های زیر رو زیر ذره بین می بره و در بعضی موضوعات اگه لازم باشه افشاگری هم می کنه :نقض کپی رایت ، ایده های جدید وبلاگ ها ، اشتباهات وبلاگ ها ، مچ گیری خبر های دروغ ، سوتی های وبلاگ ها ، بحث های بازدیدکننده هادربخش نظرات وبلاگ ها ، نوشتن نقد های تند با موضوعات مختلف ، فراخوان های مختلف  و خلاصه هر مطلبی که بشه اونو در ذره بین سوژه کرد.

البته خیلی از این سوژه های خبری رو شما همراهان همیشگی و البته دوستان جدید گویا آی تی می تونید به ما بدین تا اونها رو در قالب یه مقاله مفصل تو ذره بین منشر کنیم و اگه دوست داشتین اون مطلب به اسم شما باشه که در این حالت شما باید لینک ها،عکس ها و بخشی از اسناد احتمالی رو برای ما بفرستین تا در صورت صحت خبر ،اون سوژه ارسالی تو ذره بین قرار بگیره. خواهشی که از شما دارم اینه که به هیچ وجه مطالب ارسالی تون خصومت شخصی با شخص یا اشخاص نباشه و اگه خواستین افشاگری یا بر عکس تقدیری از به قول اصطلاح جدیدی که همه گیر هم شده از فعال وبی داشته باشین، کاملا مستدل باشه  و نه بر داشت شخصی شما .هر چند میشه خیلی از این ابهاماتی که در بعضی اتفاقات وبی وجود داره رو جمع کرد و قضاوت رو به مخاطب سپرد یعنی یه موضوع خاص رو که در بعضی وبلاگ ها به اون پرداخته شده رو یه جا جمع کرد و نظر کاربران رو در مورد اون موضوع گرفت.

معرفی سایت ها و وبلاگ هایی که به صورت خیلی محترمانه مطالب وبهایی که مدیران اونها ماهها برای این خونه های مجازیشون زحمت می کشن رو میدزدن!در اولویته،به خصوص اگه این دزدای نسبتاٌ زرنگ یه کم شناخته شده تر باشن.

چون هدف از راه اندازی این بخش بالا بردن کیفیت وبلاگ هایی که توسط بلاگر های واقعی اداره می شن و شناساندن کپی بلاگ هایی که بلاگستان رو تضعیف می کنن ،هستش لطفا اول از همه خود گویا آی تی رو زیر ذره بین نگاهتون ببرین و اگه نقص و اشکالی در اون چه در نشر مطالب چه حتی نحوه مدیریت اون می بینین تو همین بخش گوشزد کنید .در ضمن بحث های خارج از موضوع منتشره رو می تونین اینجا انجام بدید .یعنی می تونین دلخوری ها و انتظارات و حتی نقد تک تک نویسنده های گویا آی تی رو تو این بخش انجام بدین تا نظرات مطالب فقط در مورد اون موضوع منتشر شده باشه و بقیه نظرات خارج از موضوع تو ذره بین باشه می تونید سوتی های تک تک نویسنده ها رو تو اولویت قرار بدین.

در پایان از آقای حسین میری ،مدیر گویاآی تی که اجازه دادن تا این بخش راه اندازی بشه تشکر می کنم امیدوارم بتونم جواب اعتماد ایشون رو بدم. همچنین از دوست خوبم آقای محسن پاک نیت که مشورت باهاش به من کمک زیادی کرد تشکر می کنم .امیدوارم این همکاری چه از طرف دوستان نویسنده در گویا آی تی و چه از طرف شما همراهان خوب مجله ،ادامه دار باشه تا هم این بخش و هم در کل گویا آی تی با کیفیت و البته خیلی متفاوتی داشته باشیم.

شما می تونید موقتا با این فرم با من در تماس باشید.

چند برنامه اول به صورت پست عادی خواهد بود اما بزودی ذره بین گویا در صفحه ای جداگانه منتشر خواهد شد.

منتظر اولین ذره بین باشید…