شانزدهمین برنامه رادیو گویا با عنوان «خرید؛ بدون تخفیف و چانه‌زنی !!!» و با مروری بر مهمترین اخبار دنياي فناوري اطلاعات در دو هفته گذشته، منتشر شد که شما را به شنیدن این برنامه دعوت می‌کنیم.


نکته مهم: شما می توانید با آدرس ایمیل جدید و اختصاصی رادیو گویا در تماس باشید و نظرات، پیشنهادات، انتقادات، نمونه کارها، درخواست همکاری و هر آنچه که دوست دارید را برای ما به آدرس الکترونیکی radio@gooyait.com ارسال نمایید و منتظر پاسخ از سمت ما باشید.

 

سلام: (دانلود)

سلام و احوالپرسی رادیو گویا با شما به همراه معرفی بخش‌های برنامه، توضیحاتی در مورد ادامه کار رادیو گویا و چند خبر دیگر. (حتما بشنوید تا پاسخ سوالات خود را بگیرید)

 

بخش اخبار فناوری اطلاعات: (دانلود)

(مهمترین و جذاب‌ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات را در رادیو گویا بشنوید. لینک اخبار نیز در آینده به این متن اضافه خواهد شد تا همانند گذشته رعایت امانت و حق معنوی انتشاردهندگان اخبار انجام شود)

 

مصاحبه با آقای میثم کیهانی در خصوص فروشگا‌های اینترنتی و چهارمین جشنواره آنلاین وب‌سایتهای ایران: (دانلود)

در دومین برنامه از سلسله برنامه‌های “از جشنواره آنلاین وب‌سایتهای ایران چه خبر؟” صحبتهایی پیرامون نقش و جایگاه فروشگاه‌های اینترنتی در وب‌فارسی با مدیر عامل شرکت بین‌الملل ایده نوین نار و مدیر فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ناربلا (آقای میثم کیهانی) داشته‌ایم که شما را به شنیدن آن دعوت می‌کنیم.

 

نظر کارشناسی آقای صادق جم در مورد فروشگاه‌های اینترنتی: (دانلود)

در این برنامه از رادیو گویا، آقای صادق جم، نویسنده وبلاگ بلاگ‌نوشت، یکی از فعالان وب فارسی و از کارشناسان و تحلیل‌گران بلاگستان، صحبتهایی در مورد فروشگاه‌های اینترنتی برای ما انجام داده و تحلیل خود نسبت به این موضوع را ارائه خواهند داد. شما را به شنیدن مصاحبه رادیو گویا با ایشان دعوت می‌کنیم.

 

معرفی تلفن همراه: (دانلود)

در بخش معرفی تلفن همراه، جناب آقای سلحشور، گوشی Sony Ericsson X-Peria X8 را به همراه امکانات و مشخصات آن برای شما معرفی خواهند کرد.

 

بخش مجلات، روزنامه‌ها و نشریات فناوری اطلاعات: (دانلود)

در این بخش، سر تیتر مهم‌ترین مطالب و اخبار و مقالات چاپ شده در نشریات برتر حوزه فناوری اطلاعات را برای شما تشریح خواهیم کرد. در این برنامه به بررسی مطالب موجود در ضمیمه بایت روزنامه خراسان و  ضمیمه کلیک روزنامه جام جم خواهیم پرداخت.

 

معرفی وب‌سایت: (دانلود)

در بخش معرفی وب‌سایت آموزشی فناوری اطلاعات در برنامه رادیو گویا شانزدهم، به معرفی انجمن تخصصی فارسی زبان آندروئید خواهیم پرداخت. این وب‌سایت دارای یک انجمن تخصصی و مرجع آموزشی برای انواع ابزارهای آندروئیدی می‌باشد که در آن می‌توانید آموزشهای متنوعی را در زمینه‌های مختلف مربوط به سیستم‌عامل متن‌باز Android گوگل بیابید و پاسخ سوالات خود در این زمینه را از مدیران و کاربران انجمن دریافت نمایید. وجود انواع آموزشهای تخصصی در این انجمن، آن را به کاملترین مرجع تخصصی آندروئید به زبان فارسی تبدیل کرده است.

 

خداحافظی + آهنگ لحظه‌ها از مازیار فلاحی: (دانلود)

خاتمه رادیو گویا شانزدهم، آهنگ لحظه‌ها از آلبوم خاص به خوانندگی مازیار فلاحی است که شما را به شنیدن این آهنگ زیبا دعوت می‌کنیم.

 

همکاری با رادیو گویا:

دوستان و هواداران پادکست مجله اینترنتی گویا آی‌تی (رادیو گویا) که دوست دارند با رادیو گویا همکاری نمایند می‌توانند یک یا چند مورد زیر و یا زمینه‌های دیگر همکاری را با ما از طریق ایمیل radio@gooyait.com در میان بگذارند.

1) تهیه متن اخبار داخلی (متنی)

2) ترجمه خبرهای خارجی (متنی)

3) بخش معرفی و نقد گوشی تلفن همراه (صوتی)

4) بخش مطالب موجود در مجلات و نشریات آی‌تی (صوتی)

5) ضبط گویا نیوز (صوتی)

6) معرفی و نقد بازی (صوتی)

7) معرفی اپلیکیشن‌های موبایل (صوتی + متنی)

8 ) ارائه ایده برای تیزر رادیو (متنی و صوتی)

9) نویسندگی برای مجریان برنامه (متنی)

10) ارسال موسیقی‌های بدون کلام جذاب برای استفاده در رادیو (صوتی)

 

مجریان این برنامه: آريان صادقي، اردلان آزرمگین و محسن پاك نيت

 

مدت برنامه: 1 ساعت و 21 دقیقه و 45 ثانیه

 

امیدواریم از این برنامه راضی باشید. لطفا نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.