روزانه در فیسبوک بیش از 250 میلیون تصویر آپلود میشود . این رقم بسیار بزرگ نشان میدهد که به اشتراک گذاری تصاویر یکی از محبوب ترین فعالیت ها در این شبکه اجتماعیست . فیسبوک نیز به صورت دائم در تلاش بوده تا تجربه ی بهتری در زمینه به اشتراک گذاری تصاویر را برای بیش از 700 میلیون کاربرش فراهم کند . اکنون بلاگ فیسبوک دو مورد جدید در این زمینه را به شما معرفی میکند . با گویا آی تی همراه باشید ……..

بزرگتر و سریعتر !!!

اکنون شما قادر هستید تا تصاویر بزرگتری را در فیسبوک به اشتراک بگذارید ( از 720 تا 960 پیکسل ) . با دو برابر سرعت بیشتر در هنگام بارگذاری تصاویر . منظور از بارگذاری تصاویر ، هنگام نمایش دادن تصویر مورد نظر است ، نه در هنگام آپلود . همچنین تصاویری که اخیرا آپلود کرده باشید با بیشترین تفکیک پذیری ( Resolution ) نمایش داده خواهند شد .

تمرکز بیشتر روی تصاویر !!!

ظاهرا پس از اینکه فیسبوک نمایشگر تصاویر قبلی را در اوایل سال جاری راه اندازی کرد ، با بازخوردهای زیادی از سوی کاربران روبرو شده است و سعی تیم فیسبوک نیز بر این بوده تا طراحی جدید را بر پایه ی همین بازخوردها بنا کنند . قبلا اگر روی تصویری کلیک میکردید ، تصویر شما در یک فریم مشکی رنگ ظاهر میشد . ولی این فریم مشکی رنگ به یک فریم رنگ سفید تغییر کرده و دلیل آن نیز تمرکز بیشتر بروی خود تصویر عنوان شده است .

منبع