vBulletin یکی از معروف ترین سیستم های مدیریت فروم است که در فروم های داخلی و خارجی زیادی بکار میرود . شاید شما هم یکی از کاربران فرومی باشید که از همین سیستم مدیریت فروم استفاده میکند . اگر از مرورگر کروم برای فعالیت در این فروم ها استفاده میکنید ، حتما متوجه برخی موارد در قسمت ادیتور متون آنها شده اید .

به عنوان مثال وقتی میخواهید یک شکلک به نوشته خود اضافه کنید ، به جای اضافه کردن تصویر شکلک به نوشته ، کد مربوط به آن را در نوشته قرار میدهد .

هنگامی که شما نوشته خود را پست کردید ، آنگاه تصویر شکلک در نوشته به نمایش در خواهد آمد .

اما برای حل این مشکل نیز راه حلی وجود دارد . افزونه vBulletin WYSIWYG به بهترین شکل این مشکل را حل خواهد کرد . ابتدا این افزونه را از گویا آی تی و بدون هیچ تحریمی دریافت کنید . به منظور نصب این افزونه پس از اکسترکت کردن فایل فشرده شده ، فایل افزونه با پسوند CRX را روی پنجره کروم کشیده و رها کنید . پیغام هایی را که نمایش داده خواهند شد تایید کنید . اکنون همه چیز آماده است .

کافیست به فروم مورد نظر بروید و شکلک ها را در ادیتور وارد کنید . مشاهده میکنید که به جای کد مربوط به شکلک ، تصویر آن به نمایش در خواهد آمد .

در پایان از دوست عزیزمان ” ارمیا فیروزی ” تشکر میکنیم که این افزونه را به ما معرفی کردند . شما دوستان گرامی نیز در صورتی که افزونه های کاربردی دیگری را میشناسید به ما معرفی کرده تا در گویا آی تی به بررسی آنها پرداخته شود . حتی اگر آنها در وبسایت افزونه های گوگل کروم قرار دارند ، نیز مانعی ندارد . ما آنها را برای شما فراهم میکنیم . تنها لینک صفحه مربوط به افزونه را به ایمیل ما Gooyait@gmail.com بفرستید .