بسم الله

چند سالی است که گوشی های مختلف چینی در بازار عرضه میشود و خیلی ها هم از این گوش ها استقبال میکنند و نسبت به آن ها علاقه نشان میدهند اما همیشه از این میترسند که مثلا بعد از مدتی تلفن همراهشان از کار بیفتد یا دچار مشکل شود . در این مقاله فروشگاهی را معرفی خواهیم کرد که شما را شگفت زده خواهد کرد و به شما کمک میکند با خیال راحت تری تلفن همراه خود را خریداری کنید!

در ادامه با ما باشید تا بیش تر با این  فروشگاه و مزایا ارائه شده توسط آن آشنا شویم .

تی موبایل : تی موبایل یک فروشگاه اینترنتی موبایل های کره ای (به نقل از مدیر سایت) است که کلکسیونی از بهترین ها و با کیفیت ترین ها را در خود جای داده است و به شما این امکان را میدهد با خیال راحت تلفن همراه خود را انتخاب کنید و سپس اطلاعات کاملی از آن به دست آورید و در انتها اگر دوست داشتید آن را با قیمتی مناسب خریداری کنید .

http://www.tmobile.ir/index.php

تفاوت فروشگاه تی موبایل با دیگر فروشگاه ها در کیفیت و سرعت و قیمت خوب آن است که همین امر باعث شده ، به سراغ این فروشگاه خوب برویم.

پشتیبانی خوب تی موبایل به شما کمک میکند تا مشکل یا سوال خود را به سرعت برطرف کنید یا اطلاعات بیش تری را نسبت به محصول مورد نیاز به دست آورید .

شرایط خرید در تی موبایل بسیار ساده می باشد :

شما میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و سپس بین 3 تا 7 روز منتظر بسته پستی باشید و مبلغ پرداختی را به مامور پست بپردازید .

در روش دوم میتوانید با شماره همراه درج شده در تی موبایل تماس بگیرید و ابتدا هزینه را به حساب واریز کنید تا بسته با پست پیشتاز برای شما ارسال شود ،حداکثر زمان رسیدن بسته به دست شما 2 روز خواهد بود.

ممکن است برایتان سوال پیش آید که تنها امکانات و ویژگی های فروشگاه تی موبایل همین هست؟! در جواب باید بگوییم بزرگترین تفاوت این فروشگاه نسبت به دیگر فروشگاه ها گارانتی محصولات آن است.

مدیریت تی موبایل برای خوانندگان گویا ای تی هم شرایط ویژه ای را برای مدت محدودی در نظر گرفته است که میتوان به 10 درصد تخفیف در خرید اشاره کرد .

از طرف تیم گویاآی‌تی: برای تی موبایل  و تیم خوب آن آرزوی موفقیت و از خداوند متعال برای آن ها سلامتی و توفیق روز افزون در خواست میکنیم. انشاالله