بسم الله الرحمن الرحيم

http://www.superharaj.com

سوپر حراج فروشگاهی است که به شما این امکان را میدهد تا برای 2 ماه بعد خود پول پس انداز کنید و هر وقت که به آن نیاز داشتید از آن استفاده کنید.

میتوانید با پولی که پس از انداز کرده اید در حراجی های “سوپر حراج” شرکت کنید و شانس خود را برای برنده شدن در این حراجی ها و برنده شدن کالا های لوکس با پایین ترین قیمت ممکن تا 80 درصد تخفیف بیازمایید.

سوپر حراج از کالاها و برند های معتبر و معروف  در حراجی های خود استفاده میکند و تلاش میکند تا جذاب ترین کالا های ممکن را در سوپر حراج به حراج بگذارد، در این حراجی ها شما با هر بار پیشنهاد دادن مبلغی از پست انداز شما کم خواهد شد و به مبلغ حراج اضافه خواهد شد اگر کمی هوشمندانه عمل کنید و پس انداز خود را در ثانیه پایانی به کار بگیرید شانس بیش تری برای برنده شدن خواهید داشت.اگر از زمان مزایده کمتراز ۲۰ یا ۳۰ ثانیه باقی‌ مانده باشد، با دادن هر پیشنهاد توسط اعضا 20 یا 30 ثانیه دیگر به مدت حراجی اضافه میشود تا همه فرصت کافی برای شرکت در حراجی را داشته باشند.

وقتی زمان حراجی به صفر برسد ،آخرین فرد پیشنهاد دهنده به عنوان برنده حراجی معرفی خواهد شد.

اگر در حراجی شرکت کرده اید اما برنده نشده اید میتوانید به میزان مبلغی که در حراجی هزینه کرده اید در خرید از فروشگاه تخفیف بگیرید!

برای اطلاعات بیش تر میتوانید به صفحه راهنما سوپر حراج مراجعه کنید :http://www.superharaj.com/Home/Help

از طرف تیم گویاآی‌تی: برای سوپر حراج  و تیم خوب آن آرزوی موفقیت و از خداوند متعال برای آن ها سلامتی و توفیق روز افزون در خواست میکنیم. انشاالله