بنیانگذار اپل ، نابغه اعجاب انگیز استیو جابز درگذشت.

به عنوان عضوی از مطبوعات وظیفه ما هست که داستان را تعریف کنیم و جنبه های مختلف موضوع را اعلام کنیم. اما چطور می شود این پیام را در غالب واژه ها گنجاند. پیامی که باید به وضوح، روشن و با اهمیت بیان شود.در این مورد و هر مورد مشابه هر زمان کسی که دوست داشته شده است، از بین می رود پیامی که در هر زبانی که شما با ان صحبت می کنید به چالش کشیده می شود تا حقیقت موضوع را  آنطور که باید منتقل کند.در هر صورت، استیو جابز بدون هیچ تردیدی یک مرد خارق العاده بود.

اسطوره، اعجاب انگیز، موسس، نابغه همه کلماتی بود که استیو جابز را توصیف می کرد و واقعا هم همینطور بود.

ترجمه تصوير بالا

استیو جابز

2011-1955

اپل یک نابغه الهام بخش و دنیا یک انسان شگفت انگیز  را از دست داد. و هر کدام از ما که انقدر خوش شانس بود که با استیو کار کند یک دوست عزیز و یک مربی الهام بخش را از دست داد. استیو شركتي را ترک کرد که تنها خودش قادر به ساختن آن بود. و روح او در بنیان و سازمان اپل جاودانه خواهد ماند.

اگر می خواهید  در خاطرات و نظرات  و همدردی  و تسلیت خود با دیگران  سهیم باشید به این آدرس ایمل بزنید rememberingsteve@apple.com

برادر، پدر و همسر استیو آسوده باشید  شما نشانه  خود را در این دنیا به جای گذاشتید و دنیا با آنچه شما خلق کردید و جا گذاشتید شگفت آورتر شد.

متشکریم از بابت همه ساخته ها و نو آوری هایت

اپل ایمیل را به استیو اختصاص داده است که پایین عکس مشاهده می کنید. همچنین می توانید به این صفحه بروید و نظرات خود را بیان کنید http://www.apple.com/stevejobs/

براي شادي روح استيو جابز پدر فناوري و تكان دهنده علم آي‌تي فاتحه‌اي بفرستيد