بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه بیش تر کابران اینترنتی قبل از خرید هر نوع کالایی به خصوص محصولات دیجیتالی شروع به تحقیق راجع به محصول مورد نظر می کنند ، از خواندن مقالات نقد و برسی تا دیدن تبلیغات محصول یا حتی ویدئو های برسی و معرفی محصول در وب سایت های مختلف.

اما آیا همه ی این کاربران به طور دقیق و جامع با محصول مورد نظرشان آشنا می شوند ؟ برای بسیاری از کاربران اینترنت،وقت حرف اول را می زند اگر شما یکی از این کاربران باشید و بخواهید در کمتر از 5 دقیقه همه چیز را درباره محصول مورد نظرخود بدانید چه میکنید ؟ رفتن به تارنما های تخصصی نقد و برسی یا تارنما های اشتراک ویدئو ؟

رسانه تصویری دیجی کالا با توجه به نیاز و همچنین افزایش اگاهی کاربران ایجاد شده است تا در کمترین زمان ممکن جدید ترین ها را به شما معرفی کند و آن را مورد برسی قرار دهد ، جالب است که تمامی این ویدئو ها با بهترین کیفیت صدا و به زبان شیرین فارسی می باشند.

خوب اگر وقت کافی برای مطالعه مقالات نقد و برسی در تارنما های مختلف ندارید یا میخواهید محصول مورد نظر را به طور کامل برسی  کنید و یا با جدید ترین محصولات آشنا  شوید ما به شما رسانه تصویری دیجی کالا را معرفی میکنیم .

http://tv.digikala.com