خوراکی برای بازی خورها MSI Gaming Series  غوغایی را در بازار به پا کرده و هر کس ذره ای به دنیای Laptp  علاقمند باشد را مجذوب خود می کند . این هیولا با 16 گیگابایت رم ( البته می توانید نوع 12 گیگابایت را نیز انتخاب کنید ) و کارت گرافیکی 670 m Nvidia  تمامی بازی های اخیر را به زانو در آورده است . البته CPU Core i7 3610QM  نیز نقش بسزایی را در این بین بازی می کند . هر چند عقیده کلی بر این است که Gamers  ( بازی خورها ) همیشه  Desktop را برای بازی ترجیح می دهند . ولی در این مورد پرتابل بودن و قدرت نسبی این محصول نسبت به Desktop برای بسیاری از علاقمندان که بازی های ویدئویی را به طوری آکادمیک دنبال می کنند ، انتخاب بسیار مناسبی است .

در نگاه اول ظاهر این لب تاپ سرگرمی و بازی را به شما القا می کند . دیودهای تعبیه شده در زیر کلیدهای آن شما را قادر می سازد تا حتی رنگ آنهها را نیز تغییر دهید . خلاصه بگویم با یک شهر بازی روبه رو هستید با همان چراغ ها و سر و صدا .

از دیگر نکات مثبت این محصول می توان به انتخاب LCD بسیار مناسب و بدون بازتاب نور آن اشاره کرد که البته لازمه چنین محصولی با این مشخصات است . وجود خروجی HDMI  با کیفیت صدا و تصویر منحصر به فرد مکمل این بخش است .

یکی دیگر از نکات قابل توجه پمپ هوای داغ به بیرون است ، به نحوی که شما می توانید ساعت ها به بازی البته سنگین ( از لحاظ گرافیکی ) بپردازید بدون اینکه گرما آسیبی به دستگاه شما بزند .

خوراکی برای بازی خورها

اگر کمی دقت کنید می بینید که دکمه ویندوز از سمت چپ Spsce  برداشته شده و به راست منتقل شده است ، تغییری کوچک ولی بسیار چاره ساز ! هر چند خیلی ها با گیم پد بازی می کنند ولی Gamer  های اصیل به ماوس و کیبورد اعتقاد خاصی دارند . برداشتن این مانع ( دکمه ویندوز) در هنگام بازی حرکت هوشمندانه ای بود و ای کاش کلیدها با توجه به طراحی بدقواره این محصول بزرگتر در نظر گرفته می شد .

البته به نسبت نکات منفی هم از این محصول می توان گرفت که از آن جمله نبود دکمه فیزیکی برای باز کردن DVD-Rom  ، ضعف Touchpad  آن و وزن زیاد آن است . البته در مورد آخر ، آن را نمی توان عیب  محسوب کرد ، زیرا از چنین هیولایی جز این وزن نمی توان متصور بود .

به طور کلی می توان گفت اگر احساس می کنید هر لحظه قند بازی شما پایین می افتد ، خرید این لب تاپ می تواند تا حد بسیار  زیادی این مشکل شما را حل کند .