متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آشتی لینوکس و اندروید

0

آشتی لینوکس و اندروید لینوس تراوالدز( Linus Toravalds ) به تازگی کرنل لینوکس ( Kernel Linux) 3/3 را منتشر کرده است . تغییراتی مانند مدیریت بهتر حافظه ، شبکه ، بهبود امنیت و پشتیبانی از درایورهای بیشتر در این نسخه جدید صورت گرفته است .
اما آنچه این نسخه را متفاوت می کند شاید فقط یک دلیل برجسته باشد و آن هم اضافه شدن کد اندروید به هسته لینوکس است .بد نیست بدانید که سیستم عامل محبوب اندروید برپایه هسته لینوکس ساخته شده و در واقع فرزند لینوکس به حساب می آید . به دلیل اختلاف میان توسعه دهندگان دو گروه اندروید و لینوکس مدتی طولانی کدهای اندروید با لینوکس ادغام نمی شد .

ویژگی ها و زیر سیستم های مختلف اندروید در لینوکس ادغام شده است و در آینده نیز این روند ادامه خواهد یافت . مطابق وعده های داده شد در نسخه های بعدی روی بهینه سازی مصرف انرژی و دیگر زیر ساخت های مورد نیاز کار خواهد شد .
حالا با اضافه شدن کد اندروید به هسته اصلی لینوکس می توان روی کارکرد اپلیکیشن های اندروید از طریق لینوکس حساب ویژه ای باز کرد .
نزدیک تر شدن این پدر و پسر شاید یک امتیاز مثبت دیگر برای لینوکس به حساب می آید و توسعه دهندگان باید بیش از همه خوشحال باشند چون هنگام کار به دلیل اجرای سیستم اندروید در کرنل لینوکس و راحت شدن امور ، دیگر ئچار سردرد نمی شوند .
برای اطلاعات بیشتر درباره لینوکس 3/3 و تمامی خصوصیات آن به سایت www.Kernelnewsbies.org سر بزنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

DigiKala Ads
لینوس تراوالدز( Linus Toravalds ) به تازگی کرنل لینوکس ( Kernel Linux) 3/3 را منتشر کرده است . تغییراتی مانند مدیریت بهتر حافظه ، شبکه […]