در این مقاله قصد داریم افزونه ای حرفه ای ، کاربری و البته رایگان رو به شما معرفی کنیم که توسط این افزونه علاوه بر ارسال پیام کوتاه ،

میتوانید خبرنامه پیامکی برای وب سایت وردپرسی خودتون راه اندازی کنید و بیش از پیش با کاربران و مشترکین وبسایت خودتون در ارتباط باشید و با توجه به آمارهایی که از گوشه و کنار میرسد ، در حال حاضر ” پیامک ” جزو اولین سرویسهای تبلیغاتی و روش های تبلیغاتی مدرن و البته محبوب به حساب می آید .

 این افزونه با نام ” پیام رسان وردپرس ” آماده است تا پس از نصب بر روی وب سایت شما و فعالسازی اشتراک سالانه ، بتوانید خبرنامه پیامکی وب سایتتون رو در چند دقیقه توسط ابزارک هوشمند راه اندازی کرده و به وسیله پنل مدیریت وردپرس خودتون امکان ارسال تکی ، گروهی و فلش رو داشته باشید . همچنین میتواند امکان ارسال اتوماتیک عنوان و لینک نوشته های جدید وبسایت شما را بر روی گوشی های موبایل کاربرانتان مهیا سازد . این افزونه توسط ” خدمات رسان وردپرس ” طراحی و برنامه نویسی گردیده و جهت ارتباط و ارسال هر گونه انتقاد و پیشنهاد به این شرکت ، میتونید از شماره 30004933 استفاده کنید .

بخش های مختلف این افزونه را به صورت تصویری برای شما عزیزان شرح میدهم :

تنظیمات  اصلی : بعد از نصب افزونه و فعالسازی حساب پیامک ، برای فعالسازی افزونه باید اطلاعاتی که در اختیار شما قرارداده شده رو در این قسمت وارد کرده تا افزونه فعال بشه و دسترسی به کلیه بخش های افزونه مهیا بشه . درضمن در این قسمت تنظیمات مربوط به افزونه مانند امکان ارسال عنوان یا لینک نوشته ها تعیین میشه .

ارسال پیامک : در این قسمت شما میتونید به صورت دستی پیامک تکی یا گروهی و یا به شماره های خاص ارسال کنین . نیاز به توضیح خاصی نیست چون کاملا مشخص هست و کار باهاش راحت . نکته جالب توجه اینکه در صورتیکه قصد داشته باشید به کاربران عضو خبرنامه پیامک گروهی ارسال کنید میتونید از تگ های ویژه استفاده کنید . به عنوان مثال تگ نام و نام خانوادگی رو اول پیامک میگذارید و پیامک ارسالی به این شکل روی گوشی کاربر ارسال میشه : ” حسین همت یار طباطبایی خوش آمدید  ” . همینطور میتونید جنسیت ( آقای / خانم ) و شماره موبایل ثبت شده کاربر رو هم داخل پیامک بنویسید .

مشترکین خبرنامه : در این قسمت شما میتونید لیست کامل افراد عضو شده در خبرنامه پیامکی وب سایتتون رو به صورت کامل مشاهده و مدیریت کنین . امکان افزودن مشترک جدید ، حذف مشترک ، ویرایش مشترک و از همه مهمتر جستجو در مشترکین این قسمت وجود دارد . در جدول موجود در این بخش ، نام و نام خانوادگی ، جنسیت ، شماره موبایل و تاریخ عضویت هر کاربر به صورت مجزا ذکر شده است .

بایگانی پیامک ها : در این بخش کلیه پیامک های ارسالی شما اعم از : تکی ، گروهی ، دستی ، اتوماتیک قابل مشاهده و حذف هست . همچنین امکان مشاهده نمایش شماره های ارسال شده هر پیامک به صورت مجزا وجود داره .

بروزرسانی : در این قسمت شما میتونید از شماره آخرین نسخه افزونه مطلع بشید . اطلاع از آخرین نسخه در این افزونه به سه روش انجام خواهد شد :

1 : مشاهده وضعیت نسخه در صفحه بروزرسانی

2  : ارسال عدد 8 به صورت پیامک به شماره 30004933

3 : در صورتی که نسخه جدید آماده بشه از طرف سایت پیام رسان ، از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشه .

پشتیبانی : در این قسمت میتونید راه های دریافت پشتیبانی رو مشاهده کنید .

شرایط استفاده : در این قسمت قوانین استفاده از افزونه و سامانه پیامک به صورت کامل توضیح داده شده و البته بر روی وب سایت پیام رسان نیز قابل دسترس هست .

درباره ما : مختصری در باره افزونه و شرکت سازنده ( شرکت صباپرداز / خدمات رسان وردپرس

ارسال مطلب : همونطور که قبلا گفتیم ، امکان ارسال عنوان و لینک نوشته شما در هنگام انتشار  در این افزونه وجود داره به همراه اینکه شما میتونید پیامک ارسال شده رو به صورت فلش هم ارسال کنین . کنترل این قابلیت در اختیار شما قرار داده شده که مطالبی که نمیخواید به مشترکین عضو خبرنامه ارسال بشه رو از کادر تنظیمات زیر مطلب عدم ارسال رو تنظیم کنید .

ابزارک : توسط ابزارک شما میتونید فرم عضویت و لغو عضویت در خبرنامه پیامکی وب سایتتون رو ایجاد و مدیریت کنید . در قسمت ابزارک شما امکان تعیین دو مورد رو دارید :

1 : کاربران قادر به ثبت نام باشند ( در صورت غیر فعال بودن این گزینه فرم عضویت در وبسایت شما نشان داده نمیشه )

2 : امکان لغو عضویت توسط مشترک ( در صورتی که نمیخواید مشترکین عضو شده حساب خودشون رو غیر فعال کنند این گزینه و فعال قرار بدید .

ابزارک : در این قسمت که در نوار ابزار بالای پنل مدیریت وردپرس شما ظاهر میشه شما میتونید امار مختصر از موجودی حساب سامانه پیامک و تعداد مشترکین عضو شده رو مشاهده کنید .

پیام رسان وردپرس ­­­­

www.WPSMS.ir