اگر شما هم از کسانی هستید که در حال زیر و رو کردن اینترنت میباشید تا اطلاعات جدیدی را درباره نسخه پنجم (V) سرقت بزرگ اتومبیل بدست آورید برای شما خبر های خوب و هم چنین بدی را داریم. خبر خوب این است که Rockstar تصمیم گرفته است تصاویر جدیدی را ز این بازی منتشر کند و خبر بد این که به نظر میرسد این تصاویر از روی عمد توسط شرکت ساخته شده اند و ممکن است در بازی شاهد آنها نباشیم.

در هر سه تصویر شما متوجه میشوید که وسایل مربوط به حمل نقل قرار گرفته اند و سوژه تصاویر نیز در اصل حمل و نقل موجود در این بازی میباشد. البته باید قبول کرد که تصاویر زیاد به یک دیگر مربوط نیستند زیرا هیچ کس در هنگام دوچرخه سواری تصمیم به سوار شدن هواپیما آنها هم از نوع جت جنگی نمیگیرد. نکته موجود در تصویر جت این است که میتوانید به وضوح تصویر کاراکتر اصلی بازی را در اتاق خلبان هواپیما مشاهده کنید.

البته تاکنون اطلاعاتی را درباره کاراکتر اصلی بازی که در تصاویر مشخص شده است دریافت نکرده ایم. شرکت Rockstar نیز قصد ندارد اطلاعات بازی را یک جا منتشر کند و برگ های برنده را در نزد خود نگه داشته است. ممکن است در آینده نیز شاهد انتشار کم کم اطلاعات از سوی شرکت سازنده بازی باشیم. امکان دارد این اطلاعات ربطی به تصاویر منتشر شده داشته باشد. اما هنوز نیز باید صبر کنیم تا در آخر بتوان فهمید که GTA V واقعا چگونه بازی است.

منبع : SlashGear