آیا عکس های اینستاگرام خود را دوست دارید ؟ پس چرااز آن ها برای Facebook Cover خود استفاده نمی کنید ؟ اما ابزار های محدود در رایانه این اجازه را به شما نمی دهد تا بتوانید عکس ها را ویرایش کنید . گذاشتن یک تک عکس برای Cover در فیس بوک کار بسیار راحتی است ، اما اگر بخواهید آن را شخصی سازی کنید و چند عکس را برای کاور انتخاب کنید قضیه فرق دارد و باید دستورات زیر را انجام دهید. بله ، من دارم در مورد قرار دادن یک گالری اینستاگرام به عنوان Cover قیس بوکتان صحبت می کنم.

اما چگونه ؟ از Insta Cover استفاده کنید . Insta Cover امکان انتخاب یک گالری به عنوان کاور در فیس بوک را فورا برای شما میسر نموده است، پس بیایید شروع کنیم .

شخصی سازی کاور با اینستاگرام
اول شما نیاز به ساخت یک گالری برای کاور فیس بوکتان به کمک اینستاگرام دارید. برای شروع ساخت گالری ، به صفحه اصلی Insa Cover بروید و بر روی دکمه Sign In With Facebook کلیک کنید.

بر روی دکمه Go to App کلیک کنید و منتظر بمانید تا فیس بوک یکپارچه سازی گالری شما را انجام دهد.

اکنون شما دوباره به صفحه عکس ارجاع داده می شوید.
در گزینه ی Target Photo ، Photos You Liked را انتخاب کنید و یا یکی از گزینه های Category یا Tag را انتخاب کنید تا یک مجموعه را بدون دریافت از آی دی اینستاگرام شما آپلود کنید. هم چنین شما می توانید بعد از آن به تنظیم بخش های Order و Layout که مربوط به ارزش عکس و اندازه ی آن است بپردازید.
بعد از اعمال کلیه تنظیمات بر روی کلید Preview کلیک کنید.

در صفحه پیش نمایش ، شما عکس های اینستاگرامی که قبل تر انتخاب کردید را مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی “X” که در کنار هر کدام از عکس ها موجود است ، می توانید عکس مورد نظر را حذف کنید و با Refresh کردن پنجره که با آیکونی آبی رنگ در بالا-سمت راست تصویر صورت می گیرد می توانید تغییرات جدید در آلبوم را ببینید. در آخر ، اگر اطمینان دارید بر روی Final Preview کلیک کنید.

در صفحه مرور نهایی شما عکس های کاور فیس بوکتان را می بینید. اگر نتیجه فعلی را دوست دارید بر روی Save to album on Facebook کلیک کنید تا نتیجه اعمال شود.

تغییر Cover با عکس های فیس بوک خودتان
اکنون کاور جدید شما آماده است ، به Timeline فیس بوک تان بروید و نشانگر موس را بر روی عکس فعلی آن حرکت دهید و Change Cover را باز نمایید ، از زبانه ی گشوده شده باید بر روی Choose from Photos کلیک کنید تا از عکس های پیشین استفاده کنید.

صفحه ای باز می شود که از شما می خواهد عکستان را انتخاب کنید ، در این صفحه شما آلبومی را که با اینستاگرام ساخته اید و آپلود کرده اید را مشاهده می کنید ، بر روی عکس آن آلبوم کلیک کنید.

از آن جا که Insta Cover آلبوم ها را با اندازه ی استاندارد 851*315 که مخصوص Timeline فیسب وک است می سازد ، نیازی به تغییر ساز آلبوم نیست و فقط باید بر روی Save Changes کلیک کنید.

تمام شد ! حالا شما دارای Timeline فیس بوک با کاوری هستید که شامل مجموعه ای از عکس هاست.

سخن آخر
خیلی خوب ، حالا می توانید همیشه Cover photo ی خودتان را با میلیون ها عکسی که مجموعه Instagram در اختیار شما قرار می دهد عوض کنید.
شما از چه ترفند یا برنامه ای برای شخصی سازی Timeline استفاده می کنید ؟ آن را با نظر دادن در پایین همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید.