htc-M7قبلا هم تصاویری از گوشی هوشمند HTC M7 در اینترنت منتشر شده بود. حال تصویر جدیدی از این گوشی به بیرون درز کرده است شیعه شده است که صفحه نمایش آن 4.7 اینچی  full HD است و دارای وضوح 1920 در  1080 پیکسل می باشد.

گوشی هوشمند  HTC M7 باسیستم عامل آندروید لوبیا ژله ای عرضه خواهد شد و قدرت آن توسط پردازنده 4 هسته ای Qualcomm Snapdragon تامین می شود که دارای سجش زمان 1.7GHz نیز می باشد. سایر مشخصات این گوشی شامل دو دوربین است که دوربین جلویی آن 2 مگاپیکسلی است و دوربین عقب قادر به پخش و ضبط ویدئو های فول اچ دی یا 1080P است گفته شده است که دوربین عقب این گوشی 13 مگاپیکسلی است و دارای لنز  f/2.0 می باشد.

انتظار می رود که ماه آینده این گوشی به طور رسمی در کنگره جهانی موبایل معرفی شود و جزئیات بیشتری در مورد آن بدست ما برسد همچنین احتمال دارد که چند هفته پس از کنگره جهانی موبایل این گوشی عرضه شود.

زمانی که یک شرگت بزرگ خبر عرضه گوشی هوشمند جدید خود را می دهد اخبار,شایعات و تصاویر مختلفی از آن منتشر می شود و کسی هم از راست و دروغ آن ها نمی داند. پس اگر در زمان معرفی آن مشخصات آن متفاوت بود از ما گله نداشته باشید.

geeky-gadget