Apps Have Access to Your Accounts

فیسبوک، توییتر، گوگل، دراپ باکس، و تمامی دیگر خدمات وب در این میان وجود دارند که می توانند با برنامه های مختلف و دیگر خدمات در دسترس قرار گیرند. در اینجا چندتایی از پیوندها آمده است که می توانید با استفاده از آنها هر چیزی که امکان دسترسی دارد را به سرعت حذف کنید.

حساب کاربری گوگل تان

Google Account Authentication

شاید مهمترین حساب کاربری تان، حساب جیمیل یا گوگل تان باشد. شما می توانید با استفاده از پیوند (لینک) زیر، هر برنامه یا خدماتی که به حساب تان دسترسی دارد را ببینید. هنگامی که به آنجا بروید، فهرستی همانند تصویر بالا را مشاهده خواهید کرد، که چنانچه بخواهید می توانید به سرعت آن را پاکسازی کنید.

https://www.google.com/accounts/IssuedAuthSubTokens

  حساب کاربری فیسبوک تان

با بازدید از این پیوند به صفحه تنظیمات فیسبوک تان دسترسی می یابید، جایی که فهرستی از هر چیزی که می تواند به حساب تان دسترسی داشته باشد را خواهید دید. روی X در کنار هر برنامه یا وبگاهی کلیک کنید تا حذف شود.

http://www.facebook.com/settings/?tab=applications

ویندوز لایو (هات میل، مسنجر، و غیره)

این پیوند همان کار بقیه را، تنها برای ویندوز لایو (Windows Live) انجام می دهد.

https://profile.live.com/Services/?view=manage

دراپ باکس

برنامه های بسیاری وجود دارند که می توانند از رابط برنامه نویسی کاربردی (API) دراپ باکس (Dropbox) استفاده کنند، و شما می بایست این فهرست را پاکسازی نمایید.

https://www.dropbox.com/account#applications

توییتر

شگفت زده خواهید شد از اینکه چگونه برنامه های بسیاری به حساب توییتر (Twitter) تان دسترسی دارند. زمان هرس کردن این فهرست است.

http://twitter.com/settings/connections

Yahoo، LinkedIn، Flickr، Instagram، Foursquare

برای بقیه آنها، ممکن است به MyPermissions.org بروید و روی نماد (آیکون) آن به طور مستقیم از صفحه آنها کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات برای آن برنامه دسترسی یابید.

Start off with a Clean 2013 with MyPermissions

منبع: HowToGeek