eset-smart-security-6

شرکت امنیتی ESET به تازگی یک بروز رسانی جدید برای بسته امنیتی پیشرفته خود یعنی ESET Smart Security 6 منتشر کرده است . پس از نصب این بروز رسانی ، نسخه ی این بسته امنیتی به 6.0.314.0 تغییر خواهد کرد . به صورت کلی در این بروز رسانی برخی مشکلات حل شده اند و همچنین قابلیت  SysRescue نیز در ویندوز 8 پیشرفت های قابلیت توجهی داشته است . اگر نمی دانید SysRescue چیست باید به شما بگوییم که قابلیتی است که با استفاده از آن می توانید از طریق یک DVD و یا فلش دیسک ، کامپیوترهای آلوده را اسکن کرده و بدافزارهای پیدا شده را پاکسازی کنید .

اما از مشکلاتی که در این نسخه برطرف شده اند باید به اشکالاتی که در بخش ضد سرقت ( Anti Theft ) وجود داشت اشاره کنیم . در برخی مواقع این بخش به درست عمل نمی کرد و اسکرین شات های تهیه شده را ارسال نمی کرد .

همچنین نسخه قبلی Smart Security 6 مشکلی هم با نرم افزار مدیریت ایمیل شرکت مایکروسافت یعنی Outlook داشت که این مشکل نیز مربوط به پلاگین این بسته امنیتی می شد و موجبات بروز کرش های گاه و بیگاه آوت لوک را پدید می آورد .

برنامه نویسان شرکت ESET به کاربران گوشزد می کنند که اگر کاربر ویندوز 7 هستید به ویندوز 8 مهاجرت کنید . چون تجربه کاربری بهتری از بسته امنیتی Smart Security 6 خواهید داشت .

به منظور دریافت آخرین نسخه ESET Smart Security 6 می توانید از لینک زیر استفاده کنید .

دریافت آخرین نسخه ESET Smart Security 6 ( سایت iransetup.com )

دریافت آخرین نسخه ESET Smart Security 6 ( سایت softpedia.com )

منبع