زمان آن پیش آمده که یک تجربه خوب در مورد سامسونگ داشته باشیم و امروز  Galaxy Note 8.0 در انگلستان به فروش رفت. این دستگاه به زودی زود در سر تا سر دنیا در دسترس خواهد بود، اما این مدل Wi-Fi این دستگاه در انگلستان هست که امروز بررسی خواهیم کرد .این نسخه از دستگاه، قابلیت اتصال به داده های تلفن همراه را ندارد پس نمیتوانید تماس تلفنی داشته باشید و از برنامه های نسخه 3 استفاده کنید اما الآن در مورد این دستگاه برای شما صحبت خواهم کرد.

 Samsung Galaxy Note 8.0

در بالای این دستگاه یک اسپیکر داخلی و در پایین کنار دکمه یک میکروفون هست که به شما این امکان را میدهد که اگر تماس اینترنتی داشتید از آن استفاده کنید.در آینده ای نچندان دور ، نسخه carrier این دستگاه با شبکه نسخه 3 به صورت بین المللی عرضه خواهد شد که این امکان بیشتر به چشم می آید. این دستگاه با یک صفحه نمایش 8 اینچی WVGA با کیفیت صفحه 1280 * 800 پیکسل عرضه شده است که با 189PPI استفاده شده است که باعث شگفت زده شدن ما شده است.

به زودی یک بررسی کامل و تست تجهیزات این دستگاه برای شما تهیه خواهم کرد.

PenOut Samsung Galexy 8.0

پشت این دستگاه یک دوربین 5 مگاپیکسلی تعبیه شده است و یک دوربین 1.3 مگاپیکسلی در قسمت جلوی آن و یک قلم هنری با برند S-Pen در آن.این قلم در خود دستگاه جا میگیرد و نیازی نیست که کیس دومی برای آن داشته باشید که کاملا مانند سری های قبلی این دستگاه که عرضه شده بود است.این دستگاه با 2 گیگابیت حافظه رم و پردازشگر 1.6GHz quad-core A9 و یک سری از برنامه هایی که منحصرا توسط سامسونگ طراحی شده اند.

small_large-580x454

برای مثال Flipboard، این نسخه از این برنامه روی Samsung Galexy Note 8.0 و Galexy S 4 که در آن با نگه داشتن روی داستان ها میتوانید پیش نمایش آن ها را مشاهده کنید، که در Note 8.0 با نگه داشتن قلم روی آن و در Galexy S 4 با نگه داشتن انگشت روی آن!نازکی این دستگاه با Galexy Note II برابری میکند و در هر رنگی که تصورش را بکنید .

این دستگاه با یک جعبه جایزه که شامل :

  • یک ونچر 20 پوندی Samsung Learning Hub
  • دو ماه اشتراک رایگان روزنامه The Times به ارزش 32 پوند
  • آنتی ویروس AVG Pro
  • دسترسی 1 ماه رایگان به Samsung Music Hub
  • بازی Need for Speed Hot Pursuit
  • Sonic the Hodgehog 4 قسمت دوم
  • اشتراک رایگان 50 گیگابایتی دو ساله دراپ باکس

این دستگاه از امروز موجود بوده با قیمت استسنایی 399 پوند انگلستان و به زودی در ایالات متحده نیز عرضه خواهد شد البته هنوز به صورت رسمی از طرف سامسونگ اعلامیه ای اعلام نشده است اما انتظار میرود به زودی انجام شود.