picBoxAvFree

بیت دیفندر یکی از بزرگ ترین شرکت های امنیتی دنیاست که بیشتر کاربران با محصولات آن آشنایی دارند . این شرکت رومانیایی مدت هاست که در حال مبارزه با بدافزارهای دنیای موبایل است . از این رو نسخه رایگان آنتی ویروس خود را در اختیار کاربران دستگاه های مبتنی بر سیستم عامل اندروید گذاشته است .

” کاتالین کوسوی ” رئیس بخش تحقیقات امنیتی این شرکت معتقد است که در سال گذشته موج عظیمی از بدافزارها به سیستم عامل اندروید حمله کرده اند و باید تدابیری برای مقابله با آنها اندیشیده شود . بدین ترتیب ما تصمیم گرفتیم که آنتی ویروسی با قابلیت استفاده آسان ، سبک و پرقدرت را برای این سیستم عامل طراحی کنیم .

طبق تحقیقات شرکت بیت دیفندر ، تنها در طی شش ماه گذشته حدود 27% بر تعداد بدافزارهای اندرویدی افزوده شده است که سعی در ربودن اطلاعات حساس کاربران دارند . البته این پایان ماجرا نیست . دسته ی دیگری از بدافزارها نیز وجود دارند که باعث افزایش هزینه های کاربران می شوند . این هزینه ها با برقراری تماس با شماره های Premium توسط بدافزار برای کاربر لحاظ می شوند . از دیگر مشکلات نیز می توان به جاسوسی ایمیل های شرکتی و رصد تمامی فعالیت های کاربر اشاره کرد .

از لحظه ای که کاربر اقدام به نصب آنتی ویروس می کند ، حفاظت آغاز شده و بیت دیفندر به دنبال فعالیت های مشکوک در دستگاه خواهد گشت . همچنین با استفاده از فناوری پردازش ابری ، اطلاعات دقیق تری از بدافزارها همواره در اختیار آنتی ویروس قرار می گیرد تا مقابله هوشمندانه تر و حملات قدرتمندتری علیه انها انجام شود .

نکته ای که شرکت بیت دیفندر روی آن تاکید بسیاری دارد ، عدم مصرف زیادی انرژی است . بدین ترتیب باتری دستگاه شما با بیت دیفندر می تواند مدت زمان زیادتری به کار خود  ادامه دهد .

لازم به ذکر است برای استفاده از این آنتی ویروس باید دستگاه شما از نسخه 2.0.1 سیستم عامل اندروید یا بالاتر استفاده کند .

منتظر بررسی Bitdefender Antivirus Free در گویا آی تی باشید …..

می توانید Bitdefender Antivirus Free از گویا آی تی و بدون هیچگونه تحریمی دریافت کنید .

منبع