در این کتاب شما با قابلیت های ویندوز ۸ و همچنین ترفندها و آموزش‌های پایه آن آشنا خواهید شد و طرز استفاده از آن ها را فرا خواهید گرفت.

ترجمه کتاب و ویراستاری کتاب توسط آقای محمدرضا رشیدی  و طراحی جلد توسط خانم ویدا غلامی صورت گرفته است که نهایت تشکر و قدردانی را از این دوستان داریم . بعد از مطالعه این کتاب،ما را از نظرات و انتقادات سازنده خود بهره مند کنید.

windows8

مقدمه کتاب

الان ، در سال ۲۰۱۲ ، آن ها امیدوارند به وسیله ی عرضه ی ویندوز ۸ انقلاب به پا کنند ، چرا که احتمالا پر ماجراترین و ریسک پذیر ترین محصولی است که مایکروسافت عرضه کرده است. اولین موردی که با ویندوز ۸ می توان به آن اشاره کرد پشتیبانی از دستگاه های لمسی است ، در این صورت تبلت ها ، اولترابوک ها و لپ تاپ ها به دنبال آن خواهند بود.
به هر حال قبل از استفاده ویندوز ۸ بر روی دستگاهتان باید نکاتی را فرا بگیرید. اول این که چگونه اطلاعات خود را از سیستم عامل قبلی به سیتم جدید منتقل خواهید کرد ؟ دوم ، شاید شما شگفت زده شوید وقتی ببینید دسکتاپ معروف مایکروسافت دیگر وجود ندارد و شاید حیرت زده شوید وقتی ببینید دیگر دکمه ی Start هم وجود ندارد ؛ چرا مایکروسافت تصمیم به حذف منوی Start گرفت و چرا طراحی جدید انگار برای بچه ها ساخته شده است ؟

نام کتاب: کتاب آشنایی با قابلیت‌های ویندوز ۸

تعداد صفحات: ۵۶ صفحه

فرمت کتاب: پی‌دی‌اف

لینک دانلود کتاب: کتاب آشنایی با قابلیت‌های ویندوز ۸