system-failure

چندی قبل طی پستی به مشکلی که یکی از بروز رسانی های مایکروسافت در ماه آوریل برای ویندوزهای 7 و سرور 2008 ایجاد کرده بود ، اشاره ای داشتیم و همچنین راه حلی نیز برای آن رفع موقتی آن ارائه شد . مایکروسافت در راه حلی که ارائه کرد ، به کاربران گفت که باید ویندوز را در حالت Safe Mode بوت کنند . اما برخی کاربران گزارش دادند که حتی نمی توانند از طریق Safe Mode نیز به ویندوز دسترسی داشته باشند .

اما اکنون پس از گذشت بیش از یک هفته ، این شرکت پچ  خود را برای ویندوزهای آسیب دیده آماده کرده است . این پچ در قالب یک فایل ISO آماده شده است و کاربرانی که هنوز ویندوزهای شان مشکل دارد ، می توانند این فایل را روی یک دیسک خام رایت کرده و سیستم عامل شان را با استفاده از آن بوت کنند . در واقع دیسک  آماده شده باعث رفع آسیب های ناشی از بروز رسانی های KB2823324 و KB2782476  در ویندوزهای هفت 32 بیتی خواهد شد . این پچ می تواند برای سخت افزارهای قدیمی ( قبل از 2004 ) که از NX پشتیبانی نکرده و همچنین با دیوایس های بیت لاکر هم سازگار نیستند ، مورد استفاده قرار گیرد .

البته برای استفاده از این دیسک باید حتما از طریق بایوس سیستم ، گزینه بوت اول را به درایو CD یا  DVD تغییر دهید . همچنین امکان استفاده از این فایل ISO روی فلش درایوها نیز وجود دارد .

مایکروسافت در توصیه های خود به کاربران می گوید که تنها در صورتی که نمی توانند سیستم را به صورت موفقیت آمیز ریستارت کنند ، از فایل ISO استفاده نمایند . همچنین لازم به ذکر است که این پچ تنها با دو زبان انگلیسی و پرتغالی منتشر شده است . چون بیشترین میزان ویندوزهای معیوب از آمریکا و برزیل گزارش شده اند .

صفحه دریافت پچ از دانلود سنتر مایکروسافت

منبع