از این به بعد با آموزش های آیفون ، ویژه کاربران تازه کار و کسانی که تازه به جمع یوزرهای سیستم عامل iOS پیوسته اند در خدمت شما خواهیم بود .

در صورت لزوم ، میتوانید نیازهای خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید تا در اولویت این قسمت از آموزش ها قرار بگیرند و زودتر به پاسخ خود برسید 🙂

لازم به ذکر است که به دلیل مشترک بودن سیستم عامل های آیفون ، آی پد و آیپاد ، برخی از این آموزش های بین این دیوایس ها مشترک بوده و می توانید روی دیوایس های دیگه تون اونارو اجرا کنید .

به عنوان اولین بخش ، قصد آموزش تعویض فونت نرم افزار Notes را داریم . پس با ما همراه باشید …

همونطور که میدونید ( یا شاید هم ندونید 😀 ) فونت پیشفرض نرم افزار Notes نامش Noteworthy هست که شاید خیلی از افراد علاقه ای به این فونت نداشته باشن و دوست داشته باشن که اونو عوض کنن . خب جای خوشحالی داره که بهتون بگم این کار ، یعنی تعویض فونت نرم افزار Notes خیلی راحت هست . با هم این کار رو انجام خواهیم داد :

مواد لازم : یک دستگاه آیفون ، آی پد یا آیپاد تاچ

برای تعویض فونت ، ابتدا این مسیر را دنبال کنید :

Settings > Notes

در این قسمت سه فونت مختلف رو مشاهده میکنید . در حالت پیشفرض ، گزینه Noteworthy انتخاب شده است . برای عوض کردن فونت می توانید هر یک از گزینه های دیگه رو لمس کنید تا این کار انجام شود . معمولا فونت Helvetica جوابگوی کاربران در این زمینه بوده و هست ، پس در این مرحله این فونت را انتخاب می کنیم و کار به پایان میرسد .

در صورت وجود مشکل ، می توانید از آموزش تصویری زیر استفاده نمایید :

change_notes_font_howto

در صورت وجود مشکل ، در قسمت نظرات اعلام کنید تا در اولین فرصت پاسخ بدم 🙂

و همچنین در صورت نیاز به آموزشی خاص ، در قسمت نظرات اعلام کنید تا پس از بررسی و تهیه آموزش ، برای شما و عموم کاربران و خوانندگان قرار بگیرد .