همانطوری که میدانید ، سری آموزش های آیفون را برای افراد مبتدی و تازه کار شروع کردیم . در قسمت قبل ، آموزش تغییر فونت نرم افزار Notes و تغییر سرعت دکمه هوم را با هم یاد گرفتیم . حالا در این آموزش میخواهیم روش تنظیم حالت پیشفرض برای پاسخگویی به تماس ها را با هم فرا بگیریم .

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که روزانه تماس های زیادی با آیفون خود برقرار میکنید و یا زنگ خور آیفون شما زیاد است ، شاید حس کردید که به یک هدست نیاز دارید ، و یا ترجیح می دهید از اسپیکر آیفون برای برقرار تماس استفاده کنید . در این مطلب قصد داریم تا روش تنظیم حالت پیشفرض برای پاسخگویی به تماس ها را آموزش دهیم . به این ترتیب هنگامی که تماسی را دریافت میکنید و یا قصد تماس گرفتن با کسی را دارید ، دیگه لازم نیست حالت اسپیکر را فعال کنید ، یا هدست خود را تنظیم کنید . پس با ما در این آموزش همراه باشید تا با هم این کار را یاد بگیریم …

وارد قسمت تنظیمات ( یا همان Settings ) شوید . سپس گزینه General را لمس کنید . صفحه را به سمت پایین هدایت کنید تا به قسمت Accessibility برسید . آن را لمس کنید تا وارد تنظیمات شوید . در قسمت Physical & Motor ، Incoming Calls را لمس کنید . در این قسمت می توانید از بین موارد Default , Headset & Speaker ، گزینه دلخواه خود را انتخاب کنید . بدین ترتیب هنگام دریافت تماس و یا هنگامی که قصد تماس گرفتن با کسی را دارید ، به صورت پیشفرض از گزینه انتخاب شده استفاده خواهید کرد .

در صورت وجود مشکل ، میتوانید آموزش تصویری زیر را دنبال کنید :

 incoming_calls_howto

اگر مشکلی در این زمینه داشتید ، در قسمت نظرات عنوان کنید تا در اولین فرصت پاسخ بگیرید 🙂