چهارشنبه گذشته هجدهم اردیبهشت‌ماه در ادامه فروش چشم گیر دو مدل میان رده Ascend G600  و Ascend Y300 در سطح بازار ایران، فروشگاه و نمایشگاه مرکزی پارس مایکروتل – هوآوی در طبقه دوم بازار موبایل ایران در خیابان حافظ با استقبال تعداد زیادی از مشتریان برای خرید این دو گوشی مواجه شد، بطوریکه در ساعاتی از روز مسئولین فروشگاه مجبور به بستن درب فروشگاه و کنترل جمعیت شدند.

شایان ذکر است مشتریان هوآوی قیمت مناسب و رقابتی گوشی های Ascend G600  و Ascend Y300  با توجه به امکانات و طراحی مناسب را در کنار کیفیت محصولات هوآوی، عامل اصلی تصمیم خرید خود اعلام کرده اند. هر دو مدل مجهز به پردازنده دو هسته ای و سیستم عامل اندروید 4 می باشند.

huawei-G600-and-Y300

متوسط قیمت Ascend G600 در بازار بین 750 تا 800 هزار تومان و Ascend Y300 نیز بین 450 تا 500 هزار تومان گزارش شده است که با توجه به امکانات و در مقایسه با سایر هوشمند های دوهسته ای بازار، میزان تقاضای بالای فعلی برای این دو محصول هوآوی، قابل پیش بینی بود.

با توجه به اینکه تنها  7 ماه از عرضه محصولات هوآوی توسط شرکت بنام پارس مایکروتل در ایران می گذرد این برند توانسته در این مدت کوتاه جایگاه شایسته ای در بازار ایران کسب نماید.