اگر شما هم از آن دسته علاقه مندانی هستید که انتظار دارید آیفون جدید با طراحی تازه عرضه شود باید کمی بیشتر صبر کنید. یک فرد مطلع در گزارشی به وال استریت ژورنال اعلام کرده است که نسل بعدی آیفون دارای طراحی جدیدی نمی باشد. انتظار میرود این سری در پاییز امسال به بازار عرضه شود. البته مشخصات بیشتری درباره این دستگاه تا کنون مشخص نشده است.

Prime-iPhone_610x436

بسیاری از متخصصان معتقد اند که نسل بعدی آیفون ها در دو مدل 5s با طراحی مشابه با iPhone 5 و یک نسخه ارزان قیمت عرضه میشود.  البته شرکت اپل تاکنون هیچ یک از این گفته ها را تایید نکرده است. هم چنین انتظار میرود سری 5s در رنگ بندی های بیشتری نسبت به نسل های قبلی عرضه شوند که شامل سبز و طلایی در کنار رنگ های سفید و سیاه همیشگی میباشد.

آیفون ارزان تر نیز ممکن است با قیمت 350 الی 400 دلار به بازار عرضه شود و از به جای آلومینیوم از پلاستیک در بدنه آنها استفاده شده است. این مدل در رنگ بندی سبز ، آبی و زرد-نارنجی ارائه می گردد. در سوی دیگر تحلیل گران احتمال داده اند در سال آینده iPhone 6 با صفحه نمایش 4.8 اینچی عرضه شود تا بتواند با محصولا 5 اینچی دیگر شرکت ها همانند Galaxy S 4 رقابت کند.

+ منبع