ESET-NOD32-and-Smart-Security-7-Beta-Released

شرکت اسلواکیایی ESET نسخه بتا محصولات جدید خود را عرضه کرد. در واقع این نسخه ها را می توان ESET Antivirus و Smart Security 7 نام گذاری کرد.

در این نسخه سعی شده است تا کمترین تاثیر بر عملکرد سیستم گذاشته شود. از این نظر محصولات eset بسیار خوب عمل می‌ کنند. در واقع محصولات این شرکت از منابع سیستمی زیاد استفاده نمی کنند که همین امر موجب بازدهی بالای سیستم می شود.

در مرحله بعد تلاش کارشناسان این شرکت بر این بوده تا تهدیدات Zero-day یا همان روز-صفر را بهتر شناسایی و دفع کنند. تهدیدات روز-صفر تهدیداتی هستند که توسط هکرها و متخصصان امنیتی کشف شده اند ولی هنوز کسی از آنها خبر ندارد و در صورتی که هکرها بخواهند می توانند از طریق آن اقدام به خرابکاری کرده و یا آن را به فروش بگذارند.

قابلیت بعدی اسکن پیشرفته حافظه سیستم است. با استفاده از این قابلیت دیگر بدافزارهایی که در حافظه به صورت رمزنگاری شده وجود دارند در امان نخواهند بود.

آقای پالو لوکا مدیر ارشد فناوری شرکت ESET می گوید: ” خلافکاران سایبری با استفاده از تکنیک های پیشرفته سعی می کنند تا سیستم های شناسایی نرم افزارهای امنیتی ما را دور بزنند. اما با استفاده از تکنیک های شناسایی که ما در نسخه بتای محصولات خود قرار داده ایم کار را برای شان بسیار سخت تر از قبل کرده ایم.”

از بهبودهای جدید محصولات این شرکت می توان به بهبود روتین های پاکسازی بدافزارها اشاره کرد که به نحو موثرتر و کاراتری اقدام به حذف بدافزارها و پاکسازی فایل های آلوده خواهند کرد.

قابلیت دیگری که نسخه های جدید محصولات eset اضافه شده است شما را در برابر آسیب پذیری های شبکه مقاوم خواهد کرد. پس اگر کسی سعی در آسیب رسانی به شما از طریق شبکه را داشته باشد کار سختی را در پیش خواهد داشت.

البته برنامه نویسان این شرکت می گویند که در حال کار بر روی سه قابلیت پیشرفته دیگر نیز هستند که در آینده معرفی خواهند شد. پس باید منتظر بمانیم و ببینیم ESET چکار خواهد کرد.

دریافت ESET NOD32 Antivirus 7 – Beta

دریافت ESET Smart Security 7 – Beta

منبع