این خبر را در راستای خبر اول که مبنی بر منفجر شدن گلکسی اس 3 یک دختر و زخمی شدن وی که منجر به سوختگی درجه 3 این دخترک شده بود برای دوستان خوب گویا آی تی پوشش می دهم.( پیش از مطالعه این خبر بد نیست نگاهی داشته باشید به : Galaxy S III منفجر شد و یک دختر ۱۸ ساله زخمی گشت ! )

SCHLATTER

در ابتدا این خبر برای برند کره ای سامسونگ و مشتریان این برند بسیار شوک آور بود ؛ برند سامسونگ وعده داده بود که این موضوع را سریعا پیگیری کند و پس از تکمیل تحقیقاتش دلیل اصلی بروز این حادثه تاسف بار را اعلام نماید.حال پس از گذشت چند روز از این حادثه ؛ گویی خبر می رسد که تحقیقات این برند تکمیل گشته است و سرانجام برند سامسونگ نتیجه تحقیقات خود را اعلام کرده است.

برند سامسونگ در گزارش منتشر شده خود در رابطه با علت بروز این حادثه ؛ نوشته است که : “برند سامسونگ علت اصلی بروز این حادثه را استفاده از باتری غیر رسمی می داند”.برند سامسونگ مدعی شده است که باتری موجود در اسمارت فون این دختر ؛ باتری متفرقه و غیر شرکتی بوده است.نکته ای که تا به حال مبهم است این است که آیا این باتری غیر رسمی و متفرقه به صورت آگاهانه توسط صاحب این اسمارت فون خریداری شده است ؟ یا از ابتدا به صورت غیر مجاز داخل این اسمارت فون موجود بوده است و به فروش رفته است ؟

» منبع : gsmarena «