Pete Lau ؛ مدیر اسبق برند Oppo  چندی پیش ؛ اهداف و نقشه های خود را تحت نام “the perfect smartphone” برای عموم اذعان کرد و اعلام داشت که برند Oppo به دنبال طراحی و تولید یک اسمارت فون کامل و بروز می باشد.با توجه به فاش شدن تصاویری از این اسمارت فون مذکور ؛ کم کم پی خواهیم برد که برند Oppo جهت رونمایی و عرضه آن آماده شده است.طبق اطلاعات به دست آمده ؛ این اسمارت فون نو ظهور که OnePlus One نام دارد ؛ قرار است در تاریخ 23 ماه اپریل میلادی که مصادف با سوم اردیبهشت ماه شمسی است ؛ عرضه گردد.

Capture

همان طور که در چند سطر بالایی اشاره کردم ؛ در پایگاه اینترنتی Android Authority ؛ تصاویری از اسمارت فون OnePlus One درج شده است که پیش از زمان رسمی رونمایی آن می باشد ! گفتنی است که در این عکس ها به قابلیت کاورهای قابل تعویض این اسمارت فون اشاره شده است.گویا نام این کاورها ؛ “StyleSwap” می باشد که کاربران می توانند طبق سلیقه خود اقدام به تعویض آن ها نمایند و اسمارت فون خود را مطابق با سلیقه خود ؛ شخصی سازی کنند.

Capture

یکی از نکات جالبی که با نگاه بر تصویر فاش شده اسمارت فون OnePlus One در ذهنمان تداعی می شود ؛ شباهت این اسمارت فون نو ظهور به اسمارت فون Oppo 5 است ! البته باید تا روز رونمایی رسمی ؛ منتظر ماند و دید که آیا واقعا این تصویر همان اسمارت فون OnePlus One می باشد یا خیر !؟

» منبع : engadget «