بدون شک وقتی صحبت از بازی های کامپیوتری در حوزه بازی های ورزشی به خصوص فوتبال که می شود جنگ طرفداران دو بازی پر مخاطب “فیفا” و “PES” بالا می گیرد! همان طور که می دانید این دو بازی خیلی زود توانستند مخاطبین خاص خود را پیدا کنند.حال باید دید که نسخه 2015 کدام یک از این دو می تواند جذاب تر ظاهر گردد و مخاطبان بازی های ورزشی را جذب خود نماید.

pes 2015

کمپانی بازی ساز PES 2015، کونامی در تازه ترین اظهارات خود مدعی شده است که PES در این نسخه جدید فراتر از انتظار ظاهر خواهد شد، چرا که PES 2015 قرار است بر روی کنسول بازی جدید سونی، یعنی PS4 به صورت 1080p و 60fps اجرا گردد! البته هنوز کونامی در رابطه با نسخه Xbox One این بازی اطلاعاتی را بازگو نکرده است.

پیش از این شایعات فراوانی در رابطه با فریم ریت PES 2015 شنیده می شد اما با استناد بر اظهارات اخیر کمپانی سازنده، به نظر می رسد که فریم ریت نسخه PS4 این بازی محبوب روی 60fps قفل شده است و دیگر تغییری نخواهد کرد.

pes 2015

شاید خواندن آخرین اظهارات آقای هاتسومی، از مدیران ارشد تهیه کننده PES 2015 خالی از لطف نباشد.هاتسومی اخیرا بیان داشته است که تیم سازنده PES 2015، هفتاد درصد از کار را پیش برده است ولی هنوز کار گیم پلی، عناصر جزئی و بالانس بازی به پایان نرسیده است و این تیم هم اکنون در حال توسعه این بخش ها می باشد.

» منابع : ps4daily و videogamer «