وقتی گوگل زیدر دار فانی را وداع گفت، خیلی‌ها از جمله خود من فیدلی را جایگزین آن کردند. فیدلی خبرخوان خوب و قدرتمندی است و تقریبا هر چه از یک ریدر انتظار دارید را در اختیار شما می‌گذارد. هر چند ریدر گوگل چیز دیگری بود و من شدیدا به خاطر از بین رفتن ریدر از دست گوگل عصبانی شدم. ولی به هر حال اجبارا فیدلی را جایگزین ریدر گوگل کردم.

می‌خواهم به شما بیاموزم که چطور فید گویا آی‌تی را به فیدلی اضافه کنید تا اگر شما هم از فیدلی استفاده می‌کنید از مطالب ما در فیدلی به راحتی باخبر شوید. البته ریدرهای دیگری هم وجود دارند ولی الان فقط به فیدلی می‌پردازم. به زودی همین آموزش را برای بقیه ریدرها هم می‌نویسم.

feedly-logo-w-gr

برای اینکه فید گویا آی تی را به فیدلی اضافه کنید:

۱- وارد وب‌سایت فیدلی در مرورگر خود شوید یا اگر اپ آن را روی کامپیوتر خود نصب کرده‌اید آن را اجرا کنید (رابط کاربری هر دو نسخه یکسان است پس فرقی نمی‌کند)

۲- در صفحه فید‌های خود در قسمت بالا و سمت راست صفحه یک فیلد می‌بینید با عنوان Search or add feed. روی آن کلیک کنید و gooyait.com را در آن تایپ کنید.

۳- از بین گزینه‌هایی که نشان داده می‌شود روی اولین گزینه کلیک کنید.

GooyaIT Feedly02

۴- حالا در کنار نام گویا آی تی یک گزینه آبی رنگ با عنوان Feedly+ را می‌بینید. روی آن کلیک کنید.

GooyaIT Feedly01

۵- حالا در منوی سمت چپ اگر خواستید یک فولدر جدید ایجاد کنید یا از میان فولدرهایی که قبلا درست کردید یکی را انتخاب کنید و بعد روی Add در پایین صفحه کلیک کنید.

GooyaIT Feedly03

از این به بعد می‌توانید از طریق فیدلی از جدیدترین مطالب ما با خبر شوید. منتظر همین آموزش برای بقیه ریدرها باشید.