خب به زودی htc one m8 و htc one m7 آپدیت اندروید 5 را دریافت می کنند اما فرض کنید شما htc one e8 یا Desire 610 دارید چه زمانی گوشی شما آپدیت می شود و بزرگترین اندروید را دریافت می کند ؟ خوب شما دو راه دارید یکی این که زمان آپدیت گوشی خود را حدس بزنید و دیگری این که نقشه زمان بروز رسانی های HTC را مشاهده کنید بر اساس این نقشه و برنامه بعد از HTC One (M8 و HTC One (M7 برای گوشی  HTC One (E8). که یک نسخه ارزان سازی شده از وان ام 8 است اندروید 5 منتشر می شود این آپدیت در سه ماه دوم امسال می آید همچنین در ماه ها April-June گوشی های  HTC Desire EYE و HTC One (M8) EYE و HTC Butterfly 2. آپدیت می شوند.

همچنین 7 مدل در سه ماه سوم امسال اپدیت اندروید 5 را دریافت می کنند که شامل HTC One max و HTC M7 Dual SIM و HTC Desire 816 و HTC Desire 820u و HTC One (M8) mini و One E8 China و One M8 EYE China هستند و به علاوه در سه ماهه چهارم امسال گوشی های HTC Desire 610 و HTC Desire 820s و HTC Desire 510 و HTC One mini آپدیت اندروید 5 را از سوی HTC دریافت می کنند

همچنین گزارش شده احتمالا اچ تی سی سنس 7 را بعد از معرفی پرچمدار خود در ماه  March منتشر می کند چون هر ساله پرچمدار اچ تی سی از نسخه جدید رابط کاربری این شرکت استفاده می کند.

همچنین شما می توانید در تصویر لیست آپدیت ها را مشاهده نمایید