امروز یک روز بسیار خوب برای طرفداران برند ال جی است. بسیاری از افراد مخصوصا آنهایی که در ایران از تلفن هوشمند LG G3 استفاده می کنند مدت ها است که منتظر ارائه بروزرسانی رسمی اندروید ۵ برای دستگاه خود هستند. حالا خبری رسیده که ظاهرا ال جی اندروید ۵ آبنبات چوبی را برای این محصول و آنهم مدل خاورمیانه منتشر نموده است. بنابر این اگر شما هم از دارندگان این گوشی هوشمند هستند، پیشنهاد می کنیم همین الان بروزرسانی دستگاه خود را بررسی و در صورت مشاهده نسخه جدید، آن را اپدیت نمایید.

حالا LG G3 با این بروزرسانی صفحه قفل جدیدی را به کاربران ارائه می دهد، و نیز بخش نوتیفیکیشن ها جدید شده اند. منوی اپلیکیشن های اخیر مورد استفاده نیز رنگ و بویی تازه به خود گرفته و بهینه سازی های محسوسی در مصرف باتری صورت پذیرفته که به لطف وجود پروژه ولتا، زمان شارژ این دستگاه هم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. اکنون انتشار این نسخه بروز، برای تمامی کاربرانی که در کشور امارت متحده عربی هستند ارائه شده و بنظر می رسد برای ایران نیز توسط برخی از افراد مشاهده شده.

تلفن هوشمند LG G3 به دلیل داشتن صفحه نمایش بسیار با کیفیت خود که 4K است، مورد توحه بسیاری از افراد قرار گرفت ولی در برخی موارد مصرف بیش از حد باتری توسط این صفحه نمایش، مشکلاتی را برای مشتریان این محصول بوجود آوده بود. اکنون با ارائه نسخه ۵ اندروید آبنبات چوبی به صورت رسمی برای دستگاه یاد شده، این مشکلات تا حد زیادی برطرف گردیده و همانطور که اشاره کردیم مصرف باتری بسیار بهینه شده است. اگر شما هم LG G3 دارید از شما تقاضا می کنیم بروزرسانی مورد بحث را در دستگاه خود برریس کرده و نتیجه را با گویا آي تی و سایر کاربران از طریق بخش نظرات به اشتراک بگذارید.