اپلیکیشن Slingshot که توسط فیسبوک توسعه داده شده، قرار است رقیب مستقیم سرویس مشهور و پرطرفدار SnapChat شود. این اپلیکیشن حالا امکانت جدیدی را اضافه کرده. قابلیت های جدید اضافه شده در هر دو نسخه اندروید و iOS اعمال شده و می توانید هم اکنون از آنها استفاده کنید.

حالا در اپلیکیشن مورد بحث، از سراسر جهان افراد خلاق و کسانی که به محبوبیت میرسند، لیست می گردند. شما می توانید بلافاصه آنها را بر اساس علایق خود دنبال نمایید.

از آنجا که بنظر می رسد قابلیت یاد شده به صورت پیشفرض در Slingshot برای همه فعال باشد، امکان دارد برخی افراد علاقه ای به استفاده از این قابلیت جدید نداشته باشند. برای این افراد امکان فعال یا غیر فعال کردن ویژگی مورد اشاره، در بخش تنظیمات اپلیکیشن، در دسترس است. ندرسخه جدید Slingshot همچنین بسیاری از باگ ها رفع شده و فرآیند دنبال کردن در حین مشاهده فعالیت آنها، بسیار آسان تر از قبل گشته.

[button color=”gray2″ link=”https://itunes.apple.com/us/app/slingshot/id878681557?mt=8″ align=”center” target=”_blank”]دانلود از اپ استو[/button]

[button color=”green2″ link=”https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dcom.facebook.slingshot” align=”center” target=”_blank”]دانلود از گوگل پلی[/button]

[منبع: GsmArena]