رابط کاربری Galaxy S6 و Galaxy S5 تقریبا مشابه هستند ولی رابط کاربری S6 کمی زیبا تر و در عین پیچیده بودن ساده نیز می باشد. اگر Galaxy S5 داشته باشید، ممکن است خواسته باشید که محیط کاربری اسمارت فونتان را شبیه S6 در بیاورید. در اینجا قصد داریم که چگونگی تبدیل رابط کاربری S5 به S6 را به شما آموزش دهیم.

رابط کاربری این دو اسمارت فون TouchWiz می باشد. برای انجام این کار سیستم عامل اندروید ۵ lollipop لازم است. در ذیل به طور خلاصه، نحوه ی انجام این کار را توضیح خواهیم داد.

 • برای این کار اپلیکیشن های رابط کاربری TouchWiz مخصوص Galaxy S6 را از سایت Google Play دریافت کنید. شما باید لیست اپلیکیشن های زیر را از اینجا دانلود کنید.
  ۱) Accuweather Phone 2015
  ۲) Touch Wiz Home
  ۳) Sec My Files 2015
  ۴) Wallpaper Picker
  ۵) Sec Gallery 2015
  ۶) Galaxy Apps_3xh
  ۷) SMusic
  ۸) S Planner_Material
  ۹) Sec Calculator 2015
  ۱۰) SBrowser_3.0.38
 • پس از دانلود فایل های ذکر شده در بالا، آن ها را از حالت zip خارج کنید و سپس آن ها را در پوشه ی system/app کپی کنید. لازم به ذکر است که این نرم افزار ها را کپی و جایگزین (Replace) کنید. گوشی را خاموش و روشن کنید.
 • اگر در اندازه و نمایش نوشته ها مشکلی ایجاد شد، می توانید اپلیکیشن Galaxy S6 font را دانلود و نصب کنید. اکنون کافی است چند تصویر زمینه ی مخصوص Galaxy S6 را دانلود کنید. حالا رابط کاربری S5 شما تبدیل به یک S6 شده است.

از Galaxy S5 جدید خود لذت ببرید.

[منبع: Phone Arena]